Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21-hetes pocis. Véleményekre...

21-hetes pocis. Véleményekre lennék kíváncsi, melyik a jobb? Othon vajudni, vagy a korházban? Ki mikor ment, vagy menne be a korházba?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen szülésre utaló tünetem lesz,azzonnal menni fogok.Inkább kinlodom egy idegen helyen,ahol vigyáznak rám,mint itthon parázzak magamba.
2009. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Otthon semmiképp bármilyen komplikáció előfordulhat még tünetmentesen is!! Ez nem játék, kettőtök élete a tét!
2009. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En a magzatviz elfojasa milyatt mentem be es a korhazban jottek a fajasok,vegig ott vajudtam es nem tudom elkepzelni,mi lett volna akkor ha meg a kocsiban,mentoben kellett volna vajudnom otthonrol a korhazba..Mar akkor inkabb otthon szultem volna:-))Nekem elso perctol fel percenkent jottek a fajasok es moccani sem akartam a fajdalomtol,nem hiszem kibirtam volna kocsikazni akkora fajdalommal..
2009. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim aztmondta hogyha 2oran keresztul 5perces fajasaim vannak,vagy ha elfolyik a magzatviz akkor menjek be!Itt kulfoldon hazakuldenek maskepp!!
2009. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!