Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 1 hetes a babám kivihetem...

Adri baba kérdése:

Ma 1 hetes a babám kivihetem egy 15percre sétálni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, de késő dèlután már inkább, mert most 30 fokot mutat a hőmèrő. Szóval vagy reggel menjetek, vagy estefelé.
2009. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem is nyugodtan kiviheted. Az én fiam október legvégén született és már akkor is ki lehetett vinni 1 hetesen, pedig akkor nem volt ilyen jó idő. De csatlakozom az előttem szólóhoz, 11 és 15h között semmiképpen ne vidd ki, válasszatok inkább reggeli vagy délutáni időpontot. Nagyon jót fog aludni a friss levegőn meglátod! És nem utolsó sorban gratulálok! :-)
2009. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kiviheted késő délután. Arra viszont nagyon figyelj, hogy mennyire fáradsz el a séta során. Jó ha van a közelben pad, ahova leülhetsz. Én is 15 perccel kezdtem 1 héttel a szülés után de nem gondoltam, hogy ennyire elfáradok.
2009. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is ekkorka még, június 8-án született. 1 hetesen kezdtem én is a levegőztetést, és most már 1 órára is leviszem. A barátnőm az ikerbabáit 6 naposan másfél órára vitte sétálni, bár ez kicsit szerintem túlzás, de semmi bajuk nincs.
2009. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!