Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyen apa, ha éjszaka ő...

Mit tegyen apa, ha éjszaka ő kel fel a babóhoz?

Figyelt kérdés
Végre rászánta magát, hogy segítsen leszoktatni a kislányunkat az éjjeli felkelésekről. (remélem, most nem 3 napig fog tartani a segítőkészsége :) Annyiban problémás a lányunk, hogy éjjel mindig állva találok rá, és képtelenség lefektetni, mert azonnal négykézlábra áll, odakúszik az ágy széléhez és máris áll megint. Mindezt szinte alvás közben, keservesen sírva. Eddig megszoptattam, 10 perc alatt visszaaludt. A védőnő azt tanácsolta, ne teáztassuk, mert akkor meg arra szokik rá, ki se vegyük az ágyból, csak beszéljünk hozzá, max. simogassuk a hátát, menjünk ki, majd öt perc múlva megint be, mindaddig míg abba nem hagyja a sírást és el nem alszik. Én nem vitatom, hogy ez működhet, de hát hogy lehet ezt kivitelezni egy álmában is kitartóan álldogáló babával?
2009. jún. 18. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Türelemmel. (Én azért adnék neki teát, lehet, hogy tényleg szomjas ebben a melegben.)
2009. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, nekünk ugyanez a problémánk, és sajnos ilyenkor a kislányomnak apa nem jó, csak anya. Én tegnap éjszaka fél óráig kitartóan simogattam a hátát, addig csendbe volt, amint abbahagytam újrakezdte a sírást, nem tudok mit csinálni, ilyenkor olyan mintha reggel kelne, holott éjjeli 2 óra van, ő is feláll, és sír, mindaddig amíg ki nem veszem, és elkezd játszani, tehát még elringatni sem tudom. 5 hós kora óta átaludta az éjszakát, nem tudom mi történt vele, 1 hónapja majdnem minden éjszaka kel, és nem lehet visszalatatni sem. Lehet, hgoy mocorognak a fogcsírái, mert foga még nincs, és nem is tűnik úgy, hogy ki akarna jönni, nem tudom.


Nekem ajánlotta a védőnő a viburcol kúpot, még nem próbáltam, megoszlanak róla a vélemények, van akinek használt, van akinek semmit nem ért.

Homeós, hozzászokni nem lehet, ártani nem árt.

Kitartás!!


majdnem 9 hós kislány anyukája

2009. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta ébred minden éjszaka, mióta beteg volt, előtte már régen átaludta az éjszakákat. Pár napja kipróbáltam a Viburcol kúpot, első nap nem használt, a második alkalommal már 3x kelt, úgyhogy feladtam ezt is. Tartok tőle, hogy ezek szerint a többi homeós csodaszer sem segítene. Lehet, hogy mostanában a foga ébreszti, de a fogzás előtt is fennállt a probléma.

Lehet, hogy egyébként simán menne a leszoktatás, de az álldogálás miatt nekem megoldhatatlannak tűnik a probléma.

Az elfelejtettem írni hogy 9 hónapos

2009. jún. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!