Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha 8és fél hós...

Mit csináljak ha 8és fél hós babámnak nem kell reggel már a tápszer?

Figyelt kérdés
Reggel és este adnám neki már csak.
2009. jún. 18. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
adj neki helyett gyümit.
2009. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
helyette
2009. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A gyümit tízóraira szoktam adni,akkor tízóraira mit adjak?
2009. jún. 18. 07:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban az enyém se itta meg a tápszert,tettem bele egy pici instant kakaót úgy elfogadta.Van aki 1 éves kor után ajánlja a kakaót,mérlegeld.Tápszert váltottál már?Abban is van ízesített,banános.
2009. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha tápit eszünk,este megissza,azzal nincs gond csak reggel nem igazán kell már.Próbáljam meg a nap másik szakaszában adni?
2009. jún. 18. 07:49
 6/10 anonim ***** válasza:

cseréld meg regggel gyümi 10 kor táp.

bár mi egy hónappal idősebbek vagyunk mi csak 4 szer eszünk mert igy alakult ki. egy próbált megérne hagyd ki a 10 órait és kicsit hozd előrébb az ebédet.

mi igy eszünk : reggel fél 8 -8 fél 12-12 du. 4 és este fél 8. hátha bejön:-)

sok sikert!

2009. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia. Próbáld meg helyette reggelire a tejpépet,akár gyümivel is ...
2009. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Bebának van babán ízű tápja, az én babám nagyon szereti, azt pont csak kétszer egy nap lehet adni nekik.

Próbáld ki.

Vagy tejpépet gyümiset keverj a táphoz, bár az a fogaknak nem jó.

2009. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam én végül beletettem a gyümit a tápba és az volt a reggeli és a tízórai is egyben, de azt is úgy kellett beleimádkozni.
2009. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is "egyben" adom a reggelit és a tízórait. magában semmilyen tápot nem iszik meg, az ízesítetteket sem. így én gyümölccsel turmixolom össze neki, ezt eszi reggel és este. tízórait nem eszik. 7-8 között reggelizik /180ml tápszer és fél banán/, aztán dél körül ebédel főzeléket. 4-5 között uzsonnázik, ez is főzelék általában. 7-8 körül adok neki valamilyen joghurtot, és csipeget a mi vacsoránkból. és éjfél körül, mielőtt lefekszem, félálomban megetetem még egyszer tápszerrel. sajnos csak így alszik éjszaka, ha az esti elalváskor odaadom neki a tápszert, akkor éjszaka felébred enni.
2009. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!