Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen összefüggés van a...

Milyen összefüggés van a babák beszédfejlődése és a hintázás között?

Figyelt kérdés
Védőnőm mondta, hogy sokat hintáztassam és nagy labdán gurigassam a babám, mert az segíti a beszéd fejlődését. 8 hós és még nem mond szótagokat. Mondjuk ez önmagában nem volna baj, de az apuka is nagyon későn kezdett beszélni, 3 éves korában. érdekelne az összefüggés, ha vki hallott már ilyenről.
2009. jún. 17. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!! Én eddig úgy tudtam, szintén a védőnőmtől, hogy a hintázás az írás, szépírás készségét fejleszti. De akkor is érdekes az összefüggés, én is kíváncsi vagyok rá!!
2009. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én viszont az olvastam, hogy könnyebben megtanul járni, akit gyakrabban hintáztatnak:-)
2009. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én rengeteget hintáztam kicsi koromban és mégis rettentően csúnyán írok!De ezeket más is befolyásolja!

Az unokahúgom meg ritkán hintázott baba korában mert nyár végi babu volt és télen ugye nem lehet!Mégis 9 hónaposan már járt!És rá 2 hónappal később már beszélt!

Lehet valami összefüggés de azért vannak dolgok amik jobban beleszólnak ezekbe a fejlődésekbe!

2009. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a hintázás szinte mindenre jó :), holnaptól irány a játszótér :))
2009. jún. 18. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!