Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez vajon mennyire normális?...

Ez vajon mennyire normális? 14 hós kisfiam csinálja.

Figyelt kérdés
Ha valamire (bármire) azt mondom neki, hogy nem, vagy nem szabad, abban a pillanatban hanyatt dobja magát és üvölt. A másik, gyakoribb verzió, hogy előre borul és veri a fejét a földbe. Nagyon féltem, de minél jobban szólunk rá, annál inkább csinálja. Mi ilyenkor a teendő?
2012. ápr. 9. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
kisfiad elérte a dac korszakot ilyenkor a gyerekek nagyon akaratosak hisztisek sajnos nem tudsz mit tenni kifogja nöni mi is most éljük a dackorszakot sajnos nehéz de átkell esni rajta 17 honapos kisfiu anyukája
2012. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem kell vele törődni. Csinálj úgy,mintha ott sem lennél,akár ki is mehetsz a szobából. Ha látja,hogy hiába hisztizik,pár nap után abba fogja hagyni.

Attól,hogy a fejét veri a földbe,nem lesz semmi baja,ez gyerek szokás.

2012. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lesz neki semmi baja. annyira üti a földbe a fejét hogy ne nagyon fájjon neki. probálja a határokat...
2012. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 16 hónapos. 1 hete óriási nagy küzdelem árán öltöztetem fel vagy teszem tisztába. Állandóan dobálja magát és ha nem kapja meg amit szeretne, akkor a keze ügyében lévő tárgyat erőből a földhöz vágja. Remélem hamarosan vége lesz. Én mondom neki, hogy nem-nem, mert ezt már érti és általában ő is mondja és rázza a fejét hozzá, de úgy tűnik ez most sajna nem működik. De nem adom fel!
2012. ápr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!