Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Hanyas" cipőt hord egy...

"Hanyas" cipőt hord egy újszülött?

Figyelt kérdés
Némelyikbe azt írják, hogy hány hónapos gyereknek való, némelyiket pedig számozzák. Én szemre nem tudom eldönteni, szóval segítenétek? Melyik az újszülött-méret? Köszi.

2012. ápr. 9. 16:26
 1/7 millaa1 ***** válasza:
szia, mérd le centivel. amugy pontosan nem tudom. 13? 14? 15?
2012. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem született meg, így nem tudom lemérni :) (max a 0-3 hós cipőket tudnám, de egyszerűbb megkérdezni). Gondolom, a tapasztaltabb anyukák tudják.
2012. ápr. 9. 16:35
 3/7 Kerria ***** válasza:
Nekem 4 hónapos a babám, most húsvétkor kapott kiscipőt (3-6 hó), de eddig egyszer sem volt rajta, mert nem is volt, de nem is kell. Mi csak zoknit adtunk rá, a rugi fölé. A 15-ös még kicsit nagy, de ez is babafüggő, ki tudja mekkora lábbal születik...
2012. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán 12-13-14...Nem is biztos, hogy van lentebbről számozás:)

MI is kaptunk egy zsák NEWBORN cipőt, soha nem volt rajta. Zokni a legjobb.

2012. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 millaa1 ***** válasza:
71%
igazság szerint nem hinném hogy egy ujjszülötnek feltétlen "cipö" kell. inkább,talán....mamusz...vagy zokni cipö:)
2012. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az újszülöttek nem hordanak sehányas cipőt :D

legnagyobb átvágás, anyuka megveszi mert jajj de cuki meg feltétlenül kelhet, hisz tele a polc 0-9 hós cipőkkel aztán soha nem adod rá!

hisz a csecsemő ruhák mind lábfejesek, még az overál is :D


én azt tanácsolnám, hogy ne vedd meg, majd ha szükségét érzed mikor megszületett a babád, majd akkor vegyél :)

2012. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 4 hónapos, de most kezdek el ráadni mamuszokat. Kis cipőnk is van, de a gyerek sem szereti, meg nekem is halál ráadni.

Eddig zokniztunk!

2012. ápr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!