Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fürdetni két étkezés...

Lehet fürdetni két étkezés között 4 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Négy óránként eszik a fiam, este 6kor és tízkor. Ha hatkor fürdetünk korán van, ha tízkor későn. Az előtte fél órák sem váltak be. Szívem szerint 8 körül fürdetnék, de attól félek, hogy éhes lesz utána. A fürdés tényleg beindítja az ösztöneit, mint a pelenkázás, vagy fürdethetünk két kaja között?
2009. jún. 17. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
4 hós kislányomat én fél hét és hét között fürdetem mindig. Nem szokott éhes lenni emiatt.
2009. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én babám is 22-kor eszik és elötte fürdik.

Fürdés,kaja,alvás egész éjjel.Lassan este 21-kor jövünk be addig sétálunk mert csak 19-kor lehet majd kimenni.

2009. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alakítsd úgy, ahogy nektek jó. Fürödtehet 6-kor is, de fürödhet 9-kor is.

Ha megszokja, hogy fürdés után mindjárt nem kap enni, akkor nem fogja kérni.

2009. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, az esti fürdetés egy babának azt kell hogy jelezze, itt az ideje aludni, mert este van. én, a 1,5 hónapos babámat, fél 9 körül fürdetem, és utánna alszik, közel hajnali 2.-ig.aztán eszik, és alszik tovább.kb. 6-fél 7-ig. én így szoktattam arra, hogy éjszaka aludni kell.bár nekünk, a nappalok, még nem ennyire rendezettek. szóval ő még nem tart szigorú 3 vagy 4 órás evést.
2009. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nállunk kb. 2 hós korától fél8-kor van a fürcsi, mert a férjem akkor tud segíteni. Ezért én az étkezést próbáltam tologatni, hogy fürcsi utánra essen az esti kajcsi. Nállatok ha 10-kor eszik, akkor hiába teszed le, rövid alvás után felébred (bár lehet, hogy ez sem rossz). Szóval én finoman, 10-15 perces tolásokkal a nektek legjobb időpontra tolnám a vacsorát.
2009. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 6 és fél 7 közt fürdünk.Ált. 5 óra fele eszik. Aztán játszunk,8 fele szopizik és alszik.
2009. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Próbáltam én is tologatni a kaja időpontját, nem hagyja. Azért akarnám 8kor fürdetni, mert iszonyú nyűgös 6-9-ig. Fejen is állhatok, akkor sem alszik. Azért gondoltam, hátha pont a fürdés segítene. 6kor eszik, kis játék. 7-fél 8 felé fürdés és utána még alhatna közel két órát 10ig. az szupi lenne. csak attól félek, h belezavarok az evési ciklusába
2009. jún. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!