Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 19 hós és még...

A kisfiam 19 hós és még mindig van kis pehely szőr a hátán. Mikor múlik ez el? Hisztek a babonában?

Figyelt kérdés
Amikor terhes voltam sokat símogattam a macskámat és mindig azt mondták,hogy majd szőrös lesz a háta a babának és tényleg!Nem akartam elhinni.Volt így valaki?Tapasztaltak írjanak!
2009. jún. 17. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 20 hónapos és neki is van. Én is simogattam a kutyámat is meg a macskámat is. Én nem hiszek benne. Idővel elmúlik majd.
2009. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, a babonában nem hiszek. Itt az én példám: macskánk nem volt, a fiam háta mégis nagyon pelyhes volt a születése után, és igazság szerint a mai napig is az szerintem. (most 9 éves) Szerintem ez is csak genetika. Bár én nagyon imádom a kis pelyheit, csak a születése után lepődtem meg, amikor bekukkantotam a ruhája alá.
2009. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 éves, és még mindig szőrös a háta, meg a dereka tájéka, pedig én nem is símogattam macskát. Ez csak babona.
2009. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legalább toxoplazmás nem lett:)))

Ne haragudj, de nem tudtam kihagyni:))))

Mondjuk én babonás vagyok.

2009. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ember mindig azt hiszi,hogy egyedül van a problémáival,de itt mindig rájön,hogy dehogyis van egyedül!!Köszi a válaszokat.
2009. jún. 17. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is kifejezett szőrikés a hátán is felül, meg a derekán ahol az apja is...

20 hónapos.

Imádom a kis pelyheit :) (szőke alapban a haja is meg kékszemű szóval nem látszik neki annyira).

Én nem simogattam semmit mert nem volt (nincs) állatkánk sajna..

Viszont egy szót se mond még mindig, és én meg erre vagyok babonás, mert azt mondják, ha titkolod a terhességet,illetve letagadod, akkor néma lesz a gyerek..


Én az első 24 hétben suliba jártam, akkor államvizsgáztam és nem igazán látszott a hasam (csak daginak néztem ki) és csomószor volt hogy megkérdezték (ájulás, hányinger meg ilyenek miatt) hogy nem vagy te terhes??? és én letagadtam :((( hogy ne rajtam csámcsogjanak a suli befejeztéig, meg emiatt ne részesüljek másmilyen bánásmódban.

Aztán most attól félek, azért nem beszél mert eleinte senki se tudott róla az apján kívül.

Tudom h ezek butaságok, de akkor is :)

2009. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. De legalább kisfiú... Lányom 8 éves és igencsak pelyhes a háta/dereka. nem úgy néz ki, hogy kopna...Kisfiam 1 éves és csupasz. Egyiknél sem simogattam macskát, kutyut.:)
2009. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 14:03-as!Akkor nagyon egy cipőben járunk,legalábbis a gyerekeink,mert az én kisfiam se beszél.Csak pár(2db-ot!) szót mond,de nyugtattak hogy van akinek 2,5 évesen kezdett el beszélni a kisfia!Fel a fejjel,bizti nem lesz néma!
2009. jún. 17. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!