Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek májfoltos lett az...

Akinek májfoltos lett az arca, elmúlt? Mikor?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, mert olyan mintha bajszom lenne, hiába használok 50 faktoros napfényvédőt, még felhős időben is, nem nagyon halványodik. Most 5 hónapos a kisfiam. Tudnátok ajánlani valamit, vagy akinek volt, elmúlt?
2009. jún. 17. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de nem múlt el Nekem magától. Állítólag kozmetikus tud rajta segíteni bizonyos kezeléssekkel. Ezt nem próbáltam, viszont már az első napsütésnél kenem az arcom fényvédővel, de ettől még látszanak, bár nem olyan erősen.

Nekem a kézfejem is tele van foltokkal és sok a szeplőm, de mivel újra babás vagyok, ezeket majd utánna fogom kezeltetni. Az, hogy mivel még nem tudom.

2009. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem az arcomon van, nem múlt el (másfél éves a fiam) én is napfényvédő krémmel kenem de már az enyhe naptól is kijön, így marad az egész enyhe alapozás, vagy korrektor.

Úgy legalább nem látszik.

2009. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!