Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet normális kenni a...

Hogy lehet normális kenni a shea vajat? Babaolajjal elkeverhetem?

Figyelt kérdés

Elég darabos és nem tudom normálisan bekenni vele a babám bőrét, potyog össze-vissza.

Ha felolvasztanám, és elkeverném babaolajjal (más milyen olaj nincs itthon)!

Kivitelezhető?


2012. ápr. 7. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A tenyeredben dörzsöld össze és úgy felmelegszik. Ha mégis a felmelegítés mellett döntesz, ne rakj bele babaolajat? Csak a sheat dörzsöld be.
2012. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melegits fel babaolajat vagy olivaolajat (milyen babaolaj, gyogyszerari, ugye?) ebbe kb. ugyanannyu sheát tegyel bele es gepi habverovel keverd ossze. Kb. 3-5 percre tedd be a fagyasztoba majd ismet keverd ossze kb. 5 percig. Habos allagu kremet kapsz, ami nagyon jol kenheto. Ha tul puha, akkor ismet olvaszd meg es tegyel meg sheat bele, ha kemeny, akkor meg olajat.
2012. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát nem gyógyszertári,hanem sima Johnsons!

2012. ápr. 7. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor vagy napraforgoolajjal vagy olivaval keverd inkabb, csak mert azokat tuti lehet melegiteni. A j.rol nem tudom hogyan viselkedik, ha felmelegited. A gy.tari olaj egyebkent sima napraforgo. :-)
2012. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!