Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bende névröl mit gondoltok...

Bende névröl mit gondoltok elsö hallásra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerintem nem tettszik ráadásul ismertem egy olyan családot ahol vezetéknévként volt a Bende...
2009. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm kisfiam Bendegúz, őt becézik így. Becenévnek aranyos, de én nem adnám a gyermekemnek.
2009. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mármint kisfia (2. voltam)
2009. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez most divat,leszólni a neveket :) Nekem tetszik,de nem adnám a gyermekemnek,mert más típusú nevek vannak a családban.De egyéni és tutira nem jön veled szembe 5-6 Bende az utcán. :)
2009. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Aranyos, de azt nem értem, hogy manapság mindenki nagyon egyedi nevet akar. Ez most egy divat? Nem bántani akarok senkit, csak ezt vettem észre. Vagy még nagyon mennek a régi nagy magyar nevek pl.Nimród... Lehel...
2009. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik:)

Különben is, mindenkinek szíve joga úgy nevezni a babáját, ahogy szeretné.

Bárkinek be lehetne szólni, biztos van olyan személy, akinek éppen az a név nem tetszik.

De hát még jó, hogy nem vagyunk egyformák, egyforma ízléssel, mivé lenne akkor a világ!!:)

2009. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már nem manapság a divat mindig is volt divatos hullám 30 éve is Georgina Mercédesz Adrienn és a többi 20 éve Barbara... 17 éve volt Bianka,Boglárka, Márk... Kb . 10 éve van újabb hullám magyaros nevek .
2009. jún. 17. 09:31
 8/15 A kérdező kommentje:
Alegtöbb régi magyar utónév , vezetéknév is.
2009. jún. 17. 09:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Bendegúz jutott először eszembe róla. Különleges és egyedi név, szerintem nem rossz.

-----------------------------------------------------

OFF: álljunk már meg pillantra! Még jó, hogy mindenki a véleményét írja le egy név kapcsán! Hiszen a kérdezők ezt kérik, nem? Nem azt írják, hogy "Akinek tetszik az XY név, az kérem bőszen helyeseljen, a többiek meg hallgassanak mélyen!" Méghogy divat lett leszólni...? Ugyan már! Biztos nem esik jól egy kismamának, hogy nem arat osztatlan sikert az általa kigondolt név, ezt nem vitatom. De tudni kell, hogy egy szubjektív kérdésre szubjektív válaszok fognak érkezni.

2009. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szia,az én fiam Bendegúz-és már a pocakomban is Bendéztem.De magában mint Bende: nem igazán tetszik.De attól függetlenül jobban hangzik,mint egy nagyon külföldies név.

És azt válassz,ami nektek tetszik

2009. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!