Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos babám nem...

4 és fél hónapos babám nem tud hasra fordulni, ez baj?

Figyelt kérdés
Olvasom itt hogy hasra meg vissza is fordulnak a babáitok, az enyém csak az oldalára meg vissza.
2009. jún. 17. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Aztán, majd egyik napról a másikra átfordul.nincs vele semmi gond. nem egyformán fejlődnek. az én kislányom, alig volt 10 hónapos és ment. valaki meg még egy évesen sem tud. ez változó...
2009. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen aggódni? Majd akkor kell, ha 10 hónapos és még mindig nem forog! Miért kell siettetni? Ez az oldal különben is tele van szuper babákkal, ne hasonlítsd másokéhoz. Majd amikor megérett rá forogni fog, majd nem győződ követni.
2009. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem baj! Majd figyeld meg egyik nap azt veszed észre, hogy hoppá megfordult!:)

Nekünk is így volt, először még erőlködött aztán nemsokára már át is fordult! Nekünk 4 hónaposan.:)

2009. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 6hosan kezdett forgolódni. Ne agódj minden baba más ütemben fejlődik. Jó babázást! 10hos kisfiú anyukája.
2009. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok, az enyém 5 hósan fordult hasról hátra, 6 hónaposan vissza és egyáltalán nincs elmaradva.
2009. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Amúgy is, hasról hátra fordulni könnyebb. Kislányom is 4,5 hónapos, és tegnap fordult először a hasáról a hátára, kétszer, de vissza még nem. Úgyhogy semmiről nem vagytok lemaradva. :-)
2009. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs ezzel semmi baj. Az én gyerkőcöm is ennyi idős, és eddig kb. jó ha 3X fordult meg, amúgy csak oldalra forog.

Viszont egyedül ül már, ami mozgás tekintetében magasabb fokozat.

2009. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolok vagyok. 2 hónaposan fordult meg először és azóta fordult meg csak kb. 3-szor. Úgyhogy nyugi.
2009. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!