Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit szól a Panni névhez?

Ki mit szól a Panni névhez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 07:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%

Az én gyerekem is Panni. És leszarom hogy ki mit mond, ők hívják csak a gyereküket Dzsamilának meg Aminának, nem érdekel. Akkor is a Panni a legszebb lánynév. Főleg a Pintér vezetéknévhez :) úgyhogy ne foglalkozz már velük, a felének amerikai a gyerekének a neve, azért "parasztos" a Panni. Amúgy érdekes, mindenki megdícséri nekem a gyerek nevét, akkor ezek szerint hazudnak? Mindegy, nem érdekel, aprópénzért meg tudja változtatni, hogyha nem tetszik neki.

Mindig jönnek ezzel az állásinterjús baromsággal, pedig régebben a mostani nevek nagy százaléka is újszerű volt, és egyedi. Újítás, reformok, ezeket a szavakat ezek az anyukák max akkor ismerik, ha a Született feleségekből kell nevet adni.

2009. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Régen a Csilla- nénit, Kriszti-nénit se tudták elképzelni és itt vagyounk már az vagyok nem is furcsa!!! Jó lesz a Panni doktornak is!!!
2009. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

9:43-as, Te egy igazi, szűklátókörű, szemellenzős nőszemély vagy! Aki nincs veled egy véleményen, az ugye biztos, hogy ostoba, rosszindulatú, műveletlen, stb,stb. A kérdező VÉLEMÉNYEKET kért, nem pedig HELYESLÉST! Tudod mi a kettő között a különbség? Esetleg üss fel egy értelmező kéziszótárat, úgy látom, rád férne egy kis olvasás! A kérdezőben volt annyi intelligencia, hogy veled ellentétben nem kezdett egy mocskolódni azokra, akik őszintén leírták a véleményüket! De hiszen miért is tette volna, hiszen ő kérte a véleményeket...


Egyébként meg igen, lehet, hogy valakinek nem tetszett a név az ismerőseid közül, de nem mondta, mert nem akart megbántani. Ez benne van a pakliban.

2009. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
60%
09:58 na ezt viszont én tartom egy kicsit gerinctelen dolognak, hogy nem mondok valamit, mert nem akarom megbántani. 25 éve úgy élem az életemet, hogy megmondom a véleményemet akkor is, ha az nem tetszik a másiknak. és jelen helyzetben ha az a véleményem, hogy hülye, akinek nem tetszik a Panni olyan indokkal hogy az parasztos, vagy komolytalan, akkor is csak ennek teszek eleget. :) és ez is egy vélemény a kérdező szempontjából. már ne is haragudj. ezek az emberek szerintem nem ebbena világban élnek. csak az a vicc, hogy gyanítom egyik sem hívja a gyerekét Ilonának vagy Piroskának, pedig régen ezekhez képest volt az összes név újító. csókoltatlak, és elnézést kérek, hogy leírtam én is a véleményemet, ha már más is megtehette.
2009. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

szia! nekem tetszik a Panni :) főleg, ha illik a vezetéknévhez.

először én Panna nevet akartam adni a lányomnak (aki később fiú lett :), a vezetéknévhez tökéletes lett volna.

most a második babámat várom és ha lány lesz, azért nem lesz Panna, mert nagyon sok van már belőle. de ha nem találok jobbat, marad a Panna :)

szerintem a vezetéknév nagyon sokat számít a választásban.

2009. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a vezetéknevünk Putnoki.

így egy kicsit dallamos hozzá a Panni.Igen én is meglepődtem,mert amikor kitaláltunk,egy hasonló sem volt a közelben és mikor megszületett,3an is voltak az osztályon,igaz a másik kettő Panna volt.

Az én kicsim meg amúgy is egy kis Pöttöm Panni,mert nagyon nagyon picike. :)


Veszekedők,légyszi ne tegyétek,pro és kontra.Tényleg rosszul esett hogy ennyi negatív vélemény jött,de veszekedni nem szeretnék.

Köszönöm mindenkinek.

2009. jún. 17. 10:50
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Putnoki Panni Beatrix...szerintem nagyon gyönyörű név!!!!:))

Ezzel a névvel ugyanúgy lehet orvos,ügyvéd,mint tanítónő,vagy bármi más...nem a név,hanem az ész fogja eldönteni,hogy mi válik felnőtt korára az emberből!!

2009. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM:)
2009. jún. 17. 19:52
 29/30 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos... olyan kis pajkos:) Panni:D
2010. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Tisztelt 9:43-as. Most olvasom újra ezt a kérdést. Én írtam, hogy szerintem kicsit "parasztos" a név. Jelentem, az én gyerekemnek nincs "amerikai" neve. Fiam van, és a neve Nimród. Nézz utána, hogy milyen eredetű, és úgy ítélkezz! Véleményt kért a kérdező, és leírtam a véleményemet!
2010. aug. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!