Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit szól a Panni névhez?

Ki mit szól a Panni névhez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 07:29
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,azt hiszem ilyen még egyetlen névválasztásos kérdésnél sem volt,hogy csak és kizárólag negatív lett volna minden reakció...

úgy látszik az emberek arc nélkül őszintébbek,mert szembe mindenki dicsért...

na mindegy.

2009. jún. 17. 08:49
 12/30 anonim ***** válasza:
60%
jó, csak már sok van belölük.Én nem szerettem a tömeg "cuccot" van kedves név sok mégse használják .
2009. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
én nem gondolom hogy negativ név kedves szép! Kinek milyen az ízlése én kise merem írni hogy az én babáimat hogy hívják mert megdöbentö gondolom mások számára.Szülöi egyéniséghez családhoz illik az a fontos.
2009. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem se szép, főleg együtt. Nekem a Pannival van rossz tapasztalatom, mármint Panni nevű lánnyal, ráadásul két ilyen nevű ismerősöm is van...

A Beatrix szép név, de együtt a kettő nagyon üti egymást, az egyik egy kislányos a másik meg egy határozott( és szerintem inkább negatív) nő!

2009. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Adri baba ***** válasza:
100%

Az én lányomnak Panna a neve és mindenkinem tetszik.kicsinek panninak hívjuk(illetve én morzsának):)

ha nagy lesz akkor Panna:)

2009. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel pozitív vagyok. Nekem tetszik. A Beatrix nekem semleges, annak ellenére, hogy nekem rokonnév (én Bea vagyok).

Nincs vele semmi baj, ez az én véleményem, szerintem felnőtt korban sem rossz. Nekem Epres Panni jut róla eszembe.

2009. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem azért dicsérhették a névválasztásod, mert azt hitték, hogy így akarod szólítani. Ezt megteheted akkor is, ha az Anna nevet adod neki. Az én keresztlányom is Panni, nem is tudnánk máshogy szólítani, ez áll jól neki. Most. De a szülei gondoltak egy már fent felvetett problémára: elég bután nézne ki, ha majd 35 év múlva azt mondaná valaki: A tárgyalást megnyitom. Dr. Tóth Panni bírónő elnököl.

Ne haragudj, de ez így kész vicc.

Amíg pici, úgy hívod, ahogy akarod. Az én fiam is volt Manócska, Picúr, sőt Selyemmedve is:)

Ugyanezt tudom mondani a Lilire (ami egy szép Lilla becézése lehet), vagy a Dzsenniferre (amit hivatalosan így lehet bejegyeztetni az anyakönyvbe dzs-vel).

Az meg, hogy ő dönti el, melyiket használja, szerintem nem igaz. Ha soha sem szólítod Beatrixnak, nem fog egyszercsak úgy dönteni, amikor már gáz a Panni, hogy ő mától Bea.

Gondolj a későbbiekre szerintem, ha nevet választasz. Örökbe adod neki.

2009. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nos valóban véleményeket kérdeztem,de nem azért,mert akkor mást válaszok.a kislányom 5hónapos már. Igazából a vélemények érdekeltek,hát azokat megkaptam :)
2009. jún. 17. 09:23
 19/30 A kérdező kommentje:
Egyébként Panni Beatrix Hercegkisasszony névre hallgat :)
2009. jún. 17. 09:28
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Mai híresemberek is adnak Pannit szerintem különlegess semmi csúnya nincs benne. Csak a Beatrix nem tetszik Bocsika!De azt lehet az apa adta :)
2009. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!