Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran adtok rántottát...

Milyen gyakran adtok rántottát a bábátoknak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
1 éves, még soha nem adtam neki, eszembe nem jutott, hogy rántottát egyen... mindig volt más kimondottan neki való étel, rántottát én nem tartom "babás ételnek" persze lehet adni attól függően hogy hol tart az ételek megismerésében, nincs allergiája, van e foga, tud e rágni stb.
2012. ápr. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Hetente 1x.

15hós

2012. ápr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Hetente egyszer eszünk rántottát,és már 8 hónaposan kaptak. Igaz,hogy nem zsírosan és kolbásszal csináljuk.
2012. ápr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
egyszer sem. Még a 3 éves sem evett. De ha adnék, akkor már inkább omlettet.
2012. ápr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a gyerekorvos mondta egy eves statuszon, hogy nyugodtan lehet adni. A védőnőt meg megkérdeztem, hányszor, és ő mondta, hogy max 3-szor egy heten. Mármint tojást. Így a lanyom kb 3-szor eszik rántottát, neki az a kedvence. A főtt tojást annyira nem eszi meg, néha van bundás kenyér.
2012. ápr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Hetente 1x eszik szalonnás rántottát (nem sok szalonnával).

Imádja a bundás kenyeret, a főtt tojást is szereti, a tükör tojást is megeszi, de azt inkább simogatni szokta a sárgáját, mert az olyan jó lágy és rezeg és puha. De mindegyiket szereti.

2012. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. vagyok 23 hónapos, 1 éves korától kap tojást.
2012. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb. 14 hós kora óta kap rántottát, az elején 2-3 hetente, mostanában hetente 1x eszik rántottát, és 1w tojáskrémet, főtt tojást. 21 hós a kislányom.
2012. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 alkalommal kap tojást, de ez mondjuk egyszer rántotta, egyszer omlett, amibe aprítok kenyeret sonkàt, bundáskenyér, palacsinta, gofri. Tojásos étel a reggeli 1 éves kora óta. Főtt tojást nem eszi meg.
2012. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!