Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok babátoknak...

Mendy1025 kérdése:

Mikor adtatok babátoknak rántottát?

Figyelt kérdés
Csak simán a tojást raktátok bele,vagy esetleg mást is?
2010. aug. 9. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
először igen aztán virslivel .. aztán kolbászost aztán baconost és erdei sonkásat meg zöldségeset.
2010. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12 hónapos a kislányom még nem adtam neki, de szerintem a napokba megkóstoltatom:)
2010. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem már 19 hónapos,egyszer próbáltam már neki,akkor nem igazán ette meg,sima tojás volt.Akkor talán rakok bele egy kis bacont.Köszi a válaszokat!Uzsira adjátok egyébként,vagy vacsira?
2010. aug. 9. 17:52
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
vacsira és 12 hós korában kapott először a tojásfehérje miatt.
2010. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is 12 hónapos kora után adtam. Szoktam belekeverni sajtot, pici hagymát, virslit, zöldfűszereket, bacont, épp ami van itthon vagy ami eszembe jut. Általában reggelire vagy vacsorára szoktam csinálni.
2010. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
eddig 2x kapott mindkétszer az enyémből evett egy kicsit natúr volt mert én csak úgy szeretem. Jól megsütöttem, tetszett neki, ette. Reggelire kapta. 1 éves elmúlt.
2010. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

11hónaposan az enyémből kunyerált, azóta ha van rántotta kap belőle, és nagyon szereti.

Hagymával, sonkával, paprikával, gombával.

2010. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. aug. 9. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
7 hónaposan adtam először. vagyis mi ettünk és megkóstoltattam vele. nagyon ízlett neki. azóta talán 3-4 alkalommal ha evett, mert mi sem igen szoktunk. most 1 éves lesz.
2010. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én is 7 hósan adtam neki, akkor még csak kóstolt. Most 11 hós, az egyik kedvence, 1 tojást megeszik. Lassanként növeltem az adagot, nehogy baja legyen tőle. Hagymával, baconnel, paprikával készítjük, vagy natúran. Általában apa csinálja, imádja.
2010. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!