Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapja szültem azóta...

4,5 hónapja szültem azóta éjel nem aludtam egyhuzamban 2 óránál többet. Ötletek?

Figyelt kérdés

Lassan kezdem megszokni,de vannak nagyon nyűgös napjaim is.Hogyan éljem túl,mivel doppingoljam magam?

A nappali alvás nem megy mert a lányzóm csak 20-30 perceket alszik.Várom a jobbnál jobb ötleteket!


2009. jún. 16. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
OKosat nem tudok tanácsolni, de hátha jobban érzed magad, ha megosztom veled, velünk is ez a szitu. A kisfiam szintén a lányoddal egy idős, de mióta megszületett, egy huzamban éjszaka nem aludtam 2 óránál többet.
2009. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,igaz nem vígasztal,de egy kicsit megnyugtat. Te hogy bírod még?
2009. jún. 16. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 5 hónapos koráig ébredt éjjel is 2-2.5 óránként...:( azt hittem nem bírom ki már alvás nélkül tovább, és épp akkortól kezdte átaludni az éjjelt.

Szóval sokszor van úgy, hogy mikor az ember már úgy érzi innentől tényleg nem bírja már..akkor mindig történik vmi változás:) azóta (5hós kora óta) átalussza az éjjelt, fogzáskor volt még éjjeli ébredezés,de ez már nem állandó.

Most másfél éves és alszik mint kisangyal reggel 6ig :)


Szóval kitartás lányok, lehet hogy már nincs sok hátra!!!

Mondjuk nekem csak anyatejes volt, lehet azért is ébredt ilyen gyakran..

2009. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Mostanában már én is kezdem megszokni, de az elején nagyon nehéz volt, állandóan ásítottam, és nagyon feszült voltam a kialvatlanságtól. Nappal sem tudtam aludni, mert nekünk is 20-30 perceket jó ha alszik, arra nem volt elég, hogy becsukjam a szememet. :(

Ráadásul 2 fogat is növesztett suttyomban.

Mi is csak anyatejesek vagyunk még.

2009. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem irigyellekk! Le a kalappal előtted és a hasonló cipőben járó mamák előtt (én is ismerek ilyet)! 7,5 hós kislányom kb. 1,5 hós kora óta végig alussza az éjszakát. Néhány kivételes eset fordul/t elő(időjárás),de én másnap nem is annyira álmos, inkább szörnyen feszült és türelmetlen voltam.


Ismerősnél és nálunk is bevált, hogy kineveztünk 1 vagy esetleg 2 éjszakát (általában hétvégén), mikor apa kelt fel az ébredésekkor. Anyatejes babáknál nehezebb, de működhet, ha előre fejsz! Ugyan ez nappal is megoldható, hogy 1-2 órára valaki a családból átvállalja a picúrt, amíg alszol kicsit. Fontos lenne, hogy pihenj, mert fáradtan nem tudsz minden pillanatban vidám mama lenni és a tejtermelésre is hatással van a fáradtság.


Remélem segítettem egy kicsit :)!

Kitartást és nagyon boldog babázást kívánok!

2009. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyit van fent 2 alvás közt nappal?2,5-3 órát kibírnak ébren, és ha igazán álmos többet is alszik.Alakíts ki egy napirendet nála.Ha már kezd nyüglődni, szórakoztasd egy kicsit.Nekem bejött, így van hogy 1,5-2órát is alszik.Azóta az éjszakák is jobbak.Sok sikert és kitartást!
2009. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!