Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldjátok meg az...

Ti hogy oldjátok meg az utazást tápszeres babával? hogy készítitek el neki a tápszert? indulás előtt vagy közben.. ? nekem fogalmam sincs.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem két gyerekem is tápszerezett. A cumisüvegben eltettem a megfelelő mennyiségű vizet,a tápszertartóba a kimért por és ennyi. Szinte bárhol van már mikro,volt hogy fagyizóban vagy étteremben vagy bárhol megkértem az ott dolgozót és szivesen segített,hogy megmelegítse a vizet. Elöre sose csináltam meg.
2008. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én próbálok úgy időzíteni, hogy ne kelljen máshol megetetni, mindig kaja után indulunk el. De ha nincs más mód, akkor eddig úgy csináltam, hogy elkészítettem a tápszert és magammal vittem. Mostmár nem, mert melegebb az idő. A tápszer 1-2 órát lehet szobahőmérsékleten, az alatt fogyasztható még. Mondjuk mostmár csak reggel meg este kapja, viszont főzeléket sem szeretek még vele máshol etetni, mert nagyon össze szokta maszatolni magát. De lehet, hogy ez csak az én hülyeségem, és más nem csinál ebből ekkora ügyet.
2008. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a meleg vizet termoszban igy melegíteni se kell,a tápszert meg mérd ki előre az üvegbe,csak a meleg vizet kell ráöntened.
2008. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most úgy csináltam, hogy vettünk babavizet, azt nem kell felforralni, mert már csíramentesítve van, otthon bekevertem a tápot. Vettünk szivargyújtóba dugható cumisüvegmelegítőt, azzal melegítettem meg.
2008. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!