Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segít a homeopátia a baba...

Segít a homeopátia a baba ekcémán?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Vidd el homeós ovoshoz,ott megállapítják az alkatát és az alapján kap gyógyszert és állapítják meg az adagolást. Most jött ki egy új krém Halicar a neve, a tapasztalatokról még nem hallottam.
2009. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megtalálják az okot segítHET. De sajnos ilyen piciknél még ez nagyon nehéz. Mi is ekcéma gyanúsak vagyunk, néha előjön nála vlm, majd elmúlik. Sok helyen jártunk, csak a szteroid /Elocom/ vált be sajna, ha tünet van, majd tünetmentesen a Bioderma krém testápolásra és a Linola fürdő kúra.

A Halicar nem most jött ki, most vonták ki a forgalomból, Mo.n nem lehet többé kapni. Esetleg nézd meg ezt, én most ezzel szemezek, hátha:

[link]

2009. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi most próbálkozunk vele, most kezd neki talán javulni, mert uyge a homeos dolgok előbb kihozzák így eddig naon csúnya volt neki és most kezd szépülni, remélem lessz még jobb hatás.Én még kaptam Halicar krémet nekünk jó de ha már nem forgalmazzák...?Amit az utsó válaszoló átküldött az vmi körömvirágos vmi lessz szerintem...

Azért próbálkozzatok, a szteroidot hagyd legutolsó meg oldásnak.Igaz a homeopátiához meg türelem kell, mert nem egyből tünteti el.

2009. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Exxemát is próbálhatjátok: nem szteroidos, nincs mellékhatása.
2010. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!