Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki elvalasztotta a szopirol a babajat (nem varta meg, hogy levaljon magatol)? Milyen idos koraban es hogy ment?

Figyelt kérdés
megkerem, h azok irjanak akik erintettek a dologban es ne azok akik szemrehanyast akarnak tenni.elore is koszonom
2009. jún. 16. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkit elválasztanak. Én legalábbis elválasztottam őket.Mikor úgy láttam, hogy ideje, akkor már csak egyszer adtam, aztán később belekattam mire jött volna aszopás, előre. Aztán már ne is kellett neki.

Adtam helyette kakaót, valami öröme legyen szegény gyereknek is. Egyszerű volt. Lényeg a szándék, hogy döntsd el. Utána már mindig csak egyre kevesebbet hagyd szopni, ne "essetek vissza" hog yegy nagy szopás újra. Fogleld le programokkal, fáradjon ki, ne legyen ideje a cicit keresgetni.

2009. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem tejem se nagyon volt, 6 hósan azt mondtam az első vad harapás és püfölés után hogy ennyi.

nem viselte meg... ő is utált szopizni mert nem volt mit és csak kínlódott

de nekem azóta sem kérte talán ha egyszer...

2009. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! en az esti elalvast nehezen tudom elkepzelni cici nelkul :(
2009. jún. 16. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!