Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki elválasztotta a babáját,...

Aki elválasztotta a babáját, az milyen módszerrel tette?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiam,2 hónapos kora óta csak az egyik mellemet fogadja el,ami most valami oknál fogva kezd begyulladni.Védőnő tanácsolta válasszam el lassan,de azt se tudom,hogy álljak neki,hogy se neki se nekem ne legyen kellemetlen??Írt fel egy homeos bogyót ami csökkenti a tejtermelést szépen fokozatosan,de hogyan tovább???A tejet a szopi miatt eddig nem fogadta el,próbáljam azzal kiváltani?Csak este,egyszer szopizik már alvás előtt.
2010. okt. 11. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

A tejet nálunk se fogadta el, így kakaóval választottam el.

Eleinte lefekvés előtt (szopi helyett) adtam, de már ráálltunk arra, hogy kakaó velünk, fogmosás, mese, alvás.

2010. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
11 hónapos volt a fiam, amikor elválasztottam.Már nagyon kevés volt a tejem, csak elalváshoz cicizett délben és este,valamint kelt reggel 5-6 között cicizni, aztán meg visszaaludt.Én vettem banános tápszert,és előbb a déli cici helyett kapott csőrösből egy decit.(a cumisüveget nem fogadta el soha).Simán ment, nem kellett a cici az alváshoz, egy két percig az ölemben ringattam.Aztán pár nap múlva este se kapott cicit,hanem egy deci tápszert.Legutóbb a hajnali cicit váltottam ki, de úgy,hogy egyszer csak nem kelt fel hajnalban csak fél nyolc-nyolc között,így akkor is kapott egy deci tápszert.Azóta eltelt két hónap, a cicit nem kereste,és azóta tejitalt kap.Ugyanúgy megmaradt a három alkalom,amikor tejitalt kap.
2010. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a kislányom 13 hónapos, 5 apja választottam el teljesn, mert már nagyon kevés volt a tejem, 1 éves korában reggel elhagytuk a szopcsit, elfelejtettem odaadni helyette tejcsit kapott mézzel 2dl-et.

Mst öt napja ugyanígy tettem az esti szopcsival , helyette tejcsi van traktoros pohárból, ez a nagy kedvenc.

az alvás megy lassabban este, emrt eddig cicin aludt el, s így vagy másfél óra kell mire elalszik.

Az én lányom soha nem kapott tápszert, mindig szoptattam, cicifüggő volt, próbáltam citrommal, mustárral bekenni a mellemet, de neki mindegy volt. Nem keresi a mellemet, igaz nyakig beöltözve vagyok míg el nem alszik.

Gondolom ez csak idő kérdése, s újra láthatja a mellemet.

nagyon sokat bújunk össze este is, szopcsi helyett is.


Azóta egy kicsit jobban meg van duzzadva a mellem, d egondolom napok kérdése, s el kezd apadni.


Remélem segítettem

2010. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!