Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korában lesz már...

Hány hónapos korában lesz már végre saját szemeszíne a babómnak?

Figyelt kérdés
5 hónapos kislányomnak még mindig nincs állandó szeme színe. A fényben szürkéskék, este vagy sötétebb helyen sötétbarna, és normál fényerőnél pedig zöldesszürke. Vagy szürkészöld, ahogy tetszik :D
2009. jún. 16. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom 6 hós korukban áll be a maradandó szemszín
2009. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
15 hósan még mindig más színe van a fiamnak...
2009. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hallottam 3 verziót, az egyik, hogy 6 hónapos koráig, a másik, hogy 1 éves koráig, a harmadikat most mondta egyik ismerősöm, a kislányának 3 éves koráig kék szeme volt, utána meg zöldesbarna lett. Úgyhogy a babán múlik, ezek szerint akkor 3 éves koráig is változhat, de ez nem jellemző. A legjellemzőbb az, hogy 6 hónapos koráig beáll a rendes. Viszont a barátnőmnek "színváltós" szeme van, azaz hangulatától függ, hogy milyen színű :) ha szürke akkor messzire elkerüljük mert akkor nagyon bolond :):)

2009. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!