Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj hogy 3 honapos baba...

Baj hogy 3 honapos baba almalevet kapott?

Figyelt kérdés

Tàpszeres baba,hasmenése volt(a tàpszercsere miatt)igy adtam neki 2-3 kiskanàlnyi almalevet.

Mostmàr a kakija rendben van.Ugye nem csinàltam bajt ennyi almalével?


2009. jún. 16. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, dehogy! ne aggódj! az a lényeg, hogy ebben a korban még babáknak való leveket igyon, mert amik nekünk készülnek, a legtöbb tartalmaz tartósítószert.

Meg azért vízzel higítsd neki ezeket a leveket is, nehogy savat okozzon, különösen az almalé. de amúgy is ihat már szerintem lassan, ettől már nem lesz baja. főként, ha úgy tervezed, hogy viszonylag korán akarod a hozzátáplálást kezdeni.

2009. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2009. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
76%
Dehogy baj!! a nehezen emészthetö ételeket nem szabad adni,még a hozzátáplálási korában sem!!Az almalével semmi gond!!2 hét múlva lesz az én babám is 3 hónapos és már elkezdem a hozzátáplálást,mert sajnos az én babám is tápszeres :( !!Viszont tejes dolgokat nem szabad adni nekük két éves korukig!!az egyik ismerösömék tejbegrit adtak a babájuknak és nagyon hasfájos lett,ment a hasa és egésznap cserélhették a pelust!!szóval az almalét már adhatod neki,de szerintem próbálkozz mással is lassanként,már vannak olyan "fincsi" bébi ételek!!
2009. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtato vàlaszokat.
2009. jún. 16. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
SZia! Egyet értek az előttem szólóval :). Nekem is 3 hónapos és elkezdtem már a hozzátáplálást, almával kezdtük, répa, krumpli. Ezeket nagyon szereti.
2009. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!