Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kortól aki ad a...

4 hónapos kortól aki ad a babájának tejpépet, sokat hízott tőle a pici?

Figyelt kérdés

Kevés a tejem, s gondoltam tápszer helyett délután tejpépet kapna a lányom, de azt mondta a védőnő hogy attól nagyon puffadna a gyerek, inkább tápszert adjak.

Szerintetek?


2009. jún. 16. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, én egyáltalán nem vettem észre, hogy hízott volna tőle többet, vagy puffadt volna fiam. most már nem kap, vagy csak nagyon ritkán, mert már eszik mindent, de 2-3 hónapig kapott rendszeresen napi egyszer. Ha-s tejpépet evett.
2009. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolkoztál azo, hogy kóstolgattok inkább? esetleg ha azt az egy étkezést, aminél nincs elég tejed, áthidalhatod egy kis gyümivel neki idővel, akár úgy is, hogy fel tejpép fele gyümi. és akkor biztos, hogy nem fog puffadni tőle, és egészséges dolgot eszik. persze ez nem fog egy nap alatt menni:-)
2009. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem igaz, én is pontosan, így voltam,már nem volt elég a tejem de ha táptejet adtam volna tuti leszokik a cicirol,kicsit lusta volt szívni. így maradt a tejpép és egyáltalán nem hízott tole, ha meg puffadni akar azt a tápszertol is fog. Azóta mi már eszunk fozeléket is és ha nagyon híg egy kis neutrális tejpéppel surítem.
2009. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon puffadt tőle. Órákig sírt annyira fájt a hasa. Aztán jegeltem kicsit a témát és 7 hósan vettük újra elő a tejpép dolgot, most már bírja a pocakja. Lehet, hogy nektek nem lesz tőle semmi baja, de a hasfájás az benne van a pakliban.
2009. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kipróbálom s hátah nem dagad tőle, s a hasa is bírni fogja. Már almát barackot is akarok majd neki adni. Egyiket délelőtt, másikat délután.
2009. jún. 16. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!