Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hetes babám 6,5 kg és 68...

14 hetes babám 6,5 kg és 68 cm, anyatejes. Ez normális?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy sokszor hallom, hogy nem szabad sokat enni a babának. Nekünk napi 4-szer eszik, nem igazán szoktam mérni, hogy mennyit, de szépen gyarapodik az biztos :)

Van még valaki akinek ilyen "óriás" bébije van?

Amúgy kevesebb, mint 3 kg-mal született...


2009. jún. 16. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2700 grammal és 49 cm-el születtünk. Az elején heti 35 dekát hizott. Elapadt a tejem, a tápszertöl nem hizott annyira. Most eszünk gyümölcsöt és megint szépen hizunk.14 hetesen 5920 gramm volt, és 61 cm. 8 hetes koráig volt tejem.
2009. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Tegnap tettem fel egy kérdést, olvasd el, hasznos dolgokat írtak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen kis erős baba lett belőle! Felesleges ilyenen aggódni, annyit eszik amennyi neki kell, én biztos, hogy nem vonnék meg tőle semmit, pláne ebben a korban.
2009. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! 3400 grammal 50 cm-rel született.Most 18 hetes a babám, 8 kiló és 64 cm-ter.Anyatejes,volt másfél hónap amikor pótolnom kellett tápszerrel,most már elkezdtük a hozzátáplálást.

Nekem az orvos azt mondta, hogy nincs rajta túlsúly, mert annyi "hús" (szerintem háj:) ) kell a babának, a hőháztartása miatt.

Megnéztem a baba naplóm, 12 hetesen: 6,8 kg 62 cm.

Ne aggódj!Erős,egészséges baba,ha majd elkezd mászni,szépen ledolgozza:)

2009. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3050 grammal és 52 centivel született. Most 7 hós és 9 kg. Volt olyan hónap hogy 1 kg-ot hízott. Most már kevesebbet hízik mert már sokat mozog. Ja és szintén anyatejes volt 6 hós koráig.
2009. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok.

Bár nekem nem mondta a doktornő, hogy fogyókúrázzunk, de a környezetembe ("soványabb") babának már igen.


Még egyszer köszönöm és mindenkinek jó egészséget kívánok és kellemes nyarat :)

2009. jún. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!