Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tartjátok a babátok ruháit?

Hol tartjátok a babátok ruháit?

Figyelt kérdés
Komód, szekrény, fiókos szekrény; hány szekrénykéje van?
2009. jún. 16. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most még elég a pelenkázó szekrénye.

De: Van 2 zsák, amit kinőtt, és van egy polc, ami még nagy neki. Én is bajban vagyok, mert mindig válogatnom kell, volt, hogy mire átválogattam a nagy ruhákat találtam olyant is ami már kicsi lett neki.

2009. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia nekünk a kiságyunknak van szekrénye és én abban tartom őket.

8hós baba anyukája

2009. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon kicsi a lányom szobája,egy kis szekrénye van,abban vannak azok a ruhák,amit még nem hord.Vettünk 2 kis éjjeliszekrényhez hasonlító vmit(nyitott,3 polcos),egymásra raktuk,és azon van,amiket most hord.
2009. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem dettó.A pelenkázó szekrénybe van habár elég zsúfoltan,de nekünk is van 2 zsák a még és már nem jó cuccoknak.
2009. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egy harom fiokos komod, ott vannak a bodyk, felsök, zoknik, harisnyak, meg azok a pelusra huzhato bugyik, ilyesmik. Meg egy rendes szekreny, abban vannak a ruhacskai, ingek, bluzok, kabatakak, meg alul a cipök. Ez a 10 honapos kislany. A 2 es fel eves kisfiunak, egy nagy szekrenye van, oda van behajtogatva minden, abban van ket fiok, ott vannak a zoknik, harisnyak, alsogatyak :) az ö ingei az en szekrenyemben vannak felakasztva, de az talan 5-6 db.
2009. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még a mi régi gyerekbútorunkat használjuk neki: egy komód, és egy kis akasztós szekrény. Bár a komódba nem a ruhái vannak, hanem az egyéb tartozékok (törölköző, stb.) A köv méretű ruhái meg a pelenkázó aljában vannak.
2009. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy nagy beépített szekrényünk van a folyosón, az ő szobájának az ajtajával szemben levő sorban vannak az ő cuccai. nekem sehol nincs nagy szekrényem, mindenünk itt van.
2009. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiamnak egy egész nagy szekrénye van, ami alul akasztós, felül polcos. A felső részen 2 polc van, az alul vannak a ruhái, felül az ágyneműi, törölközők, plédek. Az akasztós részben vannak beakasztva a tipegők, kabátkák, meg a többi ami jobban gyűrődik. Itt is van egy polc felül, ott van a pelenka,törlőkendő, tisztasági felszerelés. Legalul a szekrény alján van a hordozó, meg egy nagy dobozban a játékai.
2009. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi komplett szobagarnitúrát vettünk neki, kiságy pelenkázós komód, abban vannak a pipere cuccai, pizsik törölközők plédek, s egy kétajtós szekrénye van ruháknak, ki vannak akasztva, s látom milye van mekkora mikor lesz rá jó.

Yiskben vettem 1500 ft-ért nagy ládát, amibe a kinőtt ruháit tettem, s azt fel tudom tenni a padra, nem rágja meg az egér, nem porosodik dohosodik.

2009. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mije?
2009. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!