Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehetnek ezek a kiütések?

Mitől lehetnek ezek a kiütések?

Figyelt kérdés
15 hós lányomnak a háta felső részén apró pattanásszerű pöttyei lettek, némelyik körül ujjbegynyi piros folttal. Lehet a tejtől, vagy a melegtől és naptól? Kb 2 hete kap rendes tejet napi fél litert, és most nem is otthon vagyunk, hanem Balatonon rokonoknál. Mitől lehet, vigyem itt el dokihoz? Szerintetek adhatok neki Fenistil cseppet mgamtól, nem árthatok vele?
2009. jún. 15. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
be kented krémmel? fenisztil jó!Tejtöl csalán kiütés van .
2009. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ekcémás kiütés?Allergia valamire, ha van kéznél kálcium pezsgőtabletta azt is itathatsz vele!

Lehet hogy a tej nem jött be?Vagy új gyümölcs?Eper málna?

2009. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a háziorvosod ha megan a száma. Szerintem így lesz a legbiztosabb, de a balcsin is biztos bármelyik orvos segít.
2009. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Huh, az ekcémás kiütés hogy néz ki? Nem, az biztos hogy nem csalánkiütés. Egyébként nem kentem be még semmivel, de ha a fenistillel nem ártok vele, akkor lehet megpróbálom.
2009. jún. 15. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdött a Balatonban? Nem váltottál fürdetőt? Az én babám a babafürdetőtől lett kiütéses.
2009. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem váltottam sem mosószert, sem öblítőt, sem fürdetőt. Fürdött a Balcsiban, de akkor már megvoltak a pöttyei.
2009. jún. 15. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugottan adhatsz neki fenistil cseppett egy csepp egy kg-hoz reggel délben és este.De csak 3 napig!Ha nem javul a pici akkor meg kell mutatni dokinak!Van láza?Ha csalán kiutés lenne, akkor az egész testén kellene hogy legyeenek pottyok, felduzzadt foltok!
2009. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is vannak ilyen pöttyei sajnos.Egyszer már elmúltak,de most újra jönnek:(.A mi dokink is fenistil cseppet mondott,meg calcium pezsgőtabit,ebből egy nagyedet reggel és egy negyedet este.A fenistilből 2*8 cseppet.Meg adott valami gyógyszertári kevert krémet.Szépen helyrehozta.Nem tudta a doki sem mitől van.Nekünk főleg a karján volt.
2009. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ekcéma pici pros mint a pattanás és varasis lehet száraz.Szerintem gyümölcs vagy új kaja.Fehér bőrű a babád?Még az lehet érzékeny a bőre!
2009. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!