Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apró piros kiütések, ezek...

Apró piros kiütések, ezek mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám, és pár napja apró piros kiütések jöttek ki az arcán és a mellkasán.

Tápszeres, és már elkezdtük a hozzátáplálást. Ételallergia lenne?

(Különböző bébiételeket kapott különböző napokon, és jöttek ki újabbak, mindenre csak nem lehet allergiás, de akkor mi lehet ez?)


2010. febr. 25. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos állj le a baba kajával!

Kicsit korán kezdtétek, ráér az még 6 hónapos korig.


A legtöbb babának ez nem gond ilyenkor már, de van X% kivétel. Ha ilyenkor erőlteted akor nagyon csúnya ételallergiát tudsz előidézni a késöbbiekre is

2010. febr. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fölösleges 4 hónaposan bébiételekkel tömni,akkor is ha rá van írva az üvegre!! Max 1-2 kanál alma,barack,répa. Nem maradtok le semmiről,én is így jártam.védőnőm tanácsára elkezdtem kajáltaatni az első lányomat. most 8 éves,rossz evő,és mindentől elkezd fájni a gyomra. most a picurnál 5.5 hósan kezdtem etetni,már husinál tartunk 6hós és 2 hetes.Nehogy allergia legyen!
2010. febr. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Adj neki fél ampulla kálciumot, és mutasd meg a dokinak.A hozzátáplálást én felfüggeszteném, ha nem vagyok vele tisztában melyik ételtől van.
2010. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tudom, igazatok is van, és egy időre fel is függesztettük, csak az a baj, hogy mostanában nem eszi meg a tápszert, egyszerűen nem kell neki, és úgy voltam vele, legalább akkor egyen valamit, mint semmit.

De így... Nem tudom, mit adjak neki:-S

2010. febr. 25. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Az én babámnál 10 féle!!! tápszert próbáltam sikertelenül. Nem eszi se a rizspépeket,semmit ami tejalapu. inkább lefekszik 40 gramm anyatejjel. Napközben is max 400 gramm tejem van összesen,inkább csöndbe marad,és beéri azzal, csak ne közelítsek a tápszerrel. Most már eszik napi kb 120-170 gyümit, és kb,70-100 főzeléket,de aggaszt hogy nem akarja elfogadni a tápit,mi lesz ha már ennyi tejem se lesz. Próbálj váltani tápszert,sokaknak bevált a baby fit,az sűrübb és banános,én is ebben reménykedtem,de az én babám 1000-ből 1 aki ezt sem eszi :) :(
2010. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, lehet, az lesz, esetleg ezen kívűl tejpépet meg lehet próbálni? Vagy várjak inkább azzal is?
2010. febr. 25. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
várjál azzal még,akkor inkább sinlac
2010. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megvettem a Baby fit 1-et, holnaptól megpróbálom ezt, és köszi, aki ajánlotta:-)
2010. febr. 25. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Remélem beválik,majd írd meg!

Ada voltam :)

2010. febr. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez volt a második nap, hogy ezt kapta, túl sokat ebből se evett, de a másiknál többet, remélem, ez már csak jobb lesz:-)

És köszi mégegyszer!

Lia

2010. febr. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!