Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor azt írjátok itt hogy...

Amikor azt írjátok itt hogy főzeléket főztök a babának akkor az csak a megfőzött natúr zöldséget jelenti vagy még tesztek hozzá pl:vajat, lisztet, stb? 7 hósnak mi mehet a zöldségekbe rántás stb-re gondolok, olaj stb? pl rizst?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

olajat használhatsz már, szerintem lassan jó minőségű vajjal is "dolgozhatsz". Én teavajat szoktam használni, a zöldségeket azon szoktam párolni, azt mondják a babáknak jobb mint a margarin. rizst ehet nyugodtan. azért a liszttel szerintem várd meg a 8-9 hós kort. bár ha nem volt allergiás a családban, akkor nem hinném, hogy gond lenne attól a mennyiségtől, ami az ő főzelékébe kerül.

Tehetsz bele neki most már nagyon kevés reszelt sajtot is esetleg, vagy tojássárgáját, ezeket is eheti már.

Persze én most azokat a dolgokat írom, amiket az én fiam már kóstolt ebben a korban, mindenki másképpen csinálja. na meg az is mérvadó azért, hogy mikor kezdtétek a hozzátáplálást. /mi 3és fél hósan/

2009. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lisztet ne! Főtt krumplival lehet sűríteni! Főzelék az, amikor legalább 1 féle zöldség van benne:pl. krumpli-répa, krumpli alma, répa-cékla...
2009. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a zöldség mellé krumlit, rizst, kukoricadarát szoktam adni
2009. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok:vaj, oliva, pici zöldfűszerek mehetnek bele4
2009. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
borso leves ,hus leves is mehet
2009. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!