Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem jó igy az etetés? 7,5 hós...

Nem jó igy az etetés? 7,5 hós és fogyott.

Figyelt kérdés
72cm és 8060 g, fogyott a héten, holott az előzőn evett keveset. Most van a hatása? Reggel eszik 2-es tápit kb 180-at, 11-kor gyümi 2k sinlaccal, 2-kor 1ü főzi,-5kor 2oo tápi, este lefekvéskor 200 tápi, amibe sinlac is van. Eröltetem ezt a sinlacot, de amióta elkezdtem alig hizott, mostmeg fogyott. Nem hiznia kéne tőle? Vagy kevés amit adok neki a porból? Vagy mi kevés? Hogy vigyek be több szénhidrátot? A tejpépet csak üvegből hajlandó, de nem tudom milyen arányban keverjem, hogy egy perc mulva ne dagadjon meg, mert akkor mÁR nem issza tovább. Mit csinálok rosszul? Nem akarom fogyóztatni!
2009. jún. 15. 20:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ok, köszi mindenkinek, felhizlalom egy kis rántással meg kukdarával a piciröfit:)
2009. jún. 15. 22:15
 12/16 anonim ***** válasza:

miért akarod hízlalni? szerintem teljesen jó súlyban van. ne erőltesd neki ennyire a sinlacot, adj neki gyümit! egészséges, akár a tápszerrel összeturmixolod és úgy adhatod neki.

A fogyás nem biztos, hogy attól van, mert nem eszik eleget. figyeld az aktivitását, a mozgását, a hossznövekedését, a fogakat, mindent vess egybe. átmeneti fogyás bármikor lehet. ő most abban a korban van, mikor egyre többet izeg mozog, jönnek a fogak, minden érdekli csak a kaja nem. ne aggódj rajta ennyire! én pl már csak havi egyszer méretem a gyerkőcöt, így nem aggódom azon, hogy éppen a hétn fogyott vagy nem. mígy hetente mértem, addig én is ezen aggódtam folyton. mondta a védőnő, tegyem el a mérleget, a gyerek viselkedését figyeljem, adjam neki a kedvenceket, ne a papirforma szerint együnk. főleg mikor jön a foga.

és igaza lett, azóta nyugodt vagyok:-)

2009. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

:)


lehet kapni egyébként rizslisztet is

meg rizspelyhet, ezzel lehet süríteni, nem kell turmixolni

2009. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Többet mozog, a fogai is jönnek gondolom, mert egy héttel ezelőtt gyengén evett, most a héten jobb volt , ezért nem értem a fogyást...engem idegesit, ha fogy, valahol a jele a kevés bevitelnek, ennyit azért nem "futkos"egy 7,5hós.szóval nyugodtabb, magabiztosabb vagyok, ha hizik és nem fogy , ezért kérdeztem ezeket, a válaszokat köszönettel hasznositani fogom:)
2009. jún. 15. 22:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia. Ne haragudj, hogy ide írok, de megmondanád, hogy mi az a sinlac? Az én kisfiam 7 hós, de én nem adtam még ilyet neki, vagy nem tudom, hogy adtam.
2009. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A Sinlacot a Nestlé gyártja, gyógyszertárban vehetsz, gluténmentes , szentjánosfakenyér és rizspép tulajdonképp tejszármazékok nélkül. Elvileg jó tápláló, jó gyűmihez keverve vagy főzihez, vagy belekanalazni vagy megitatni este üvegből, mert jól laktat , jót alszanak tőle. Remélem segitettem.
2009. jún. 16. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!