Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem jó igy az etetés? 7,5 hós...

Nem jó igy az etetés? 7,5 hós és fogyott.

Figyelt kérdés
72cm és 8060 g, fogyott a héten, holott az előzőn evett keveset. Most van a hatása? Reggel eszik 2-es tápit kb 180-at, 11-kor gyümi 2k sinlaccal, 2-kor 1ü főzi,-5kor 2oo tápi, este lefekvéskor 200 tápi, amibe sinlac is van. Eröltetem ezt a sinlacot, de amióta elkezdtem alig hizott, mostmeg fogyott. Nem hiznia kéne tőle? Vagy kevés amit adok neki a porból? Vagy mi kevés? Hogy vigyek be több szénhidrátot? A tejpépet csak üvegből hajlandó, de nem tudom milyen arányban keverjem, hogy egy perc mulva ne dagadjon meg, mert akkor mÁR nem issza tovább. Mit csinálok rosszul? Nem akarom fogyóztatni!
2009. jún. 15. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok a sinlac, pedig egy 7,5 hós egy csomó mindent ehetne már, ami gabona és nem sinlac és akár gluténmentes.


Egyébként bőven beleférnek ilyan "fogyós" időszakok is!

2009. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mit adjak akkor a sinlac helyett, ami szénhidrát és hizlal és mehet a tápiba/főzibe/gyümibe? Ja és jó lenne a gluténmentesség , de kis mennyiségben a gyümihez tennék már normális, gluténtartalmut is, de mit??
2009. jún. 15. 21:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, van a családban lisztérzékeny,hogy nem akarsz neki glutént adni? Az én iam 6hós és én babakekszet szoktam belereszelni a gyümibe. Kanállal nem eszik? A tejpépek szerintem elég jók, én kanállal adom a fiamnak, úgy megeszi. Rizst egy kis husival nem próbáltál neki adni összeturmixolva? A doki nem mond semmit? Mi így eszünk: reggel tápszer (de ez sokszor kimarad mert nem kell neki üvegből a kaja) 10körül gyümi keksszel, 13-kor főzi, 16kor babajoghurt, 19kor tejpép, és ennyi ez után már nem nagyon eszik. A védőnő se mond semmit? Ha már mászik nem lehet, hogy azért fogyott egy kicsit? Ilyenkor szoktak fogyni.
2009. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
1. vok. Gluténmentes és 7-8 hós baba eheti: rizs, köles, hajdina, kukoricadara. Én ezeket szoktam a sinlac mellett használni. Ezek ráadásul nem is cukrozottak, nem úgy mint a sinlac.
2009. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én sinlacot csak este adom cumis üvegböl de süriteni lehet vele ha gondolod.Nekünk is így van kb.mint nálatok a kaja .
2009. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nekem a védőnő kukoricalisztet, kukoricapelyhet, rizspelyhet javasolt, mert gabona, szénhidrát és gluténmentes mind.

én azóta a gyümölcsébe rakok rizspelyhet, a főzeléket kukoricaliszttel készítem.

2009. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezért ilyen édes a sinlac....hmm....ezek a gabonák hizlalnak kicsit? Kukoricadarát láttam a DM-ben. Végül is a kismalacot is kukoricával hizlalják....:)
2009. jún. 15. 22:04
 8/16 anonim ***** válasza:
7.5 hós az én babám is de én ugy mondom hogy nyúlt -nölt.Kg. nem néztem.
2009. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tényleg, kukoricaliszttel sürithetem , illetve olajjal beránthatom a főzijétkrumpli helyett??
2009. jún. 15. 22:06
 10/16 anonim ***** válasza:
persze
2009. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!