Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a kisbabám...

Normális, hogy a kisbabám állandóan pukizik?

Figyelt kérdés
Születése óta, most 2 és fél hónapos. Nem fáj semmije.
2008. ápr. 15. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám is sokat csinálja, ő 3 hetes.

Szerintem teljesen normális.Akkor lenne gond,hogyha nem pukizna,mert akkor fájna a pocija.

Nyugodj meg ez így normális.

2008. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még csak a pocimban van a babám, de úgy gondolom az jó, ha pukizik.hisz nekünk felnőtteknek is az okoz gondot, ha se puki se " pá " :D
2008. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak babára várok, de a keresztfiam is ilyen volt, szinte abba sem hagyta! A pocakja akkor fájt, ha nem sikerült neki a puki! Szerintem, jobb ha kijön! Pár hónaposan abbahagyta!
2008. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is jó,így legalább nem fáj a hasa,és nem szenved.Jó a bélműködése.
2008. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó:) Köszi lányok!
2008. ápr. 15. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ÖRÜLJ NEKI AKKOR LEGALÁBB NEM LESZ HASFÁJÓS!!!!!!!Ez a jó ha mennek a szelek rendesen.
2008. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en babam is sokat pukizik, es amig nem jon ki van hogy sir meg latszik rajtaa hogy kinlodik, es miutan sikerul neki mindig elmosolyodik es megnyugszik, ugyhogy biztos jo.
2008. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bendzso ***** válasza:
csatlakozom, még jó,h jön a puki, valahol ki kell jönnie a levegőnek :0) vagy fönt vagy lent, a ti esetetekben lent :0)
2008. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!