Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik január 3. -án...

Anyukák, akik január 3. -án szültek, milyen a babátok természete?

Figyelt kérdés
mit csinál már? és mekkora?
2009. jún. 15. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Mi január 4.én születtünk.És nagyon nyugodt,kiegyensúlyozott baba.már forog mindkét oldalra,sőt pörgéssel mindent elér amit akar.Rengeteget nevet,jol eljátszik egyedül is,de örül ha játszunk vele.Még szopizott,de 2 hete már pótlást kell adni neki,mert már nem elég a tejci.Pólnap kezjük a gyömölcslevek adását.nemtudom mire gondoltál?és ti?hol szültetek?
2009. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én jan. 7-én szültem. Az ér? :)

Kisfiam 1 hónapos korától tápszeres 68 cm és 7500 g.

Nagyon kis vigyorgós,nyugodt baba, mindenkire mosolyog. Forog mind a két irányba és próbál előre mászni, húzza fel a lábát. Gagyarászik egész nap. Már kóstolgatjuk a gyümölcsöket, nagyon szereti a hasát.

2009. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen ér :D


fiam 9 kg kb 70cm, most bujik 2 foga, megfordul mindent a szájába vesz, sokat beszél, gurgulázik, hangosan tud kacagni.

sajnos kezdettől tápszeres, császárral született, túl nagy volt nem fért ki :) 4120dkg-val született.

Mi már 1,5 hónapja eszünk bébikaját a banán és a sütőtök a kedvenc.

felakar ülni az még nem megy :)

utánozza ha kinyitom a számat, ha mosolygok ő is.

nem sír sokat, de ha sír akkor azt az 5. szomszéd is hallja

2,5 hónaposan kezdődött a hasfájása kb 3 hétig tartott az kemény idő volt egész nap sírt...

hát nagyjából ennyi sajna rossz tulajdonságot nem tudok írni, biztos van csak még nem fedeztem föl gondolom ti is így vagytok ezzel :D

Amúgy Pécsett szültem

2009. jún. 15. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
én is január 3.-án születtem,1997.01.03. :)
2011. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok,most ennyi idő után milyen a babád természete?már 2 évesek vagyunk.miket tud kisgyereketek?
2011. máj. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D

igen tényleg.... hogy elment a 2 év


az én kisfiam még nem beszél csak pár szót

fut, szalad egész nap nincs megállás...

13kg körül van és 92cm kb.

még nem szoba tiszta bár már tud szólni ha kakil de leginkább letagadja..

nagyon eleven, hisztis is akaratos épp úgy mint amikor a kérdést kiírtam

elég rossz evő alig eszik valamit az édesség bezzeg megy.

immár 10 hónapos a kis öcsikéje, aki kétszer olyan nehéz eset mint ő volt... már előre félek a dackorszakától



és nálatok mi újság?

2011. máj. 2. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
hát heló.örülök hogy írtál.ahogy írtam fiam már beszél,de ő is egyik napról a másikra kezdett el beszélni,és azóta reggeltől estig teszi.ő is rossz evő,12,5 kg és 93 cm.most épp a dackorszakát éli,plussz anyás is lett és az "én akarom csinálni"korszaka is most van,igy minden együtt.elég szépen meglehet beszélni ele a dolgokat de ha belelovalja magát valamibe sikít,akkor ott hagyom aztán majd fél perc múlva már semmi baja.holnap megyünk óvodabeíratásra,bár csak januártól mehet.gratulálok a babához,nálunk is akart a párom egy hugit,de aztán győzött az ész érv,igy nálunk már nem lesz több.bár fiam nagyon gyerek centrikus,bár ujjabban már hallom,hogy megjegyzi ez a játék az övé,bár még vita nem volt belőle eddig.ami késik....szobatisztaság:hát az nekünk sincs sehol,hallani se akar se biliről se wc-ről,várom a jó időt,hátha akkor.hát akkor kitartást neked a 2 eleven gyerkőchöz,biztos nem lehet könnyű,de hidd el nagyon hamar elmúlik amíg ilyen picik és ott leszünk a ballagásán és hiányozni fog a dackorszakuk és bújós maszatos pofijuk.
2011. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!