Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak folyik az ora....

Kislányomnak folyik az ora. Mit adjak neki? dokihozz ugy látom nem szükséges még vinnem!

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sterymarral (vagy nem tudom, hogy kell írni) fújhatod, meg mi vettünk Nasivin (babáknak való) cseppet neki. Ezen kívül porszívózás, szívás. Ha más baja nincs, akkor szerintem ezzel próbálkozz.
2009. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a fenti jó tipp, tehát befújod sterimar-ral, vagy bármi hasonló, tengeri sós vízzel, porszívóval leszívatod és után mehet egy kis Nazivin, vagy hasonló.
2009. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak náthás ne is vidd el a dokihoz, nehogy még mást is elkapjon ott. Nem is fog Ő sem mást mondani, mint amit a többiek írnak fent. Színi, szívni, szívni, mert abban van a sok baci.A Nasivinnal azért vigyázz. Ne használd 2-3 napnál tövább és egy nap max.3x, mert kiszárad tőle a nyálkahártya.
2009. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi még a fentieken kívül mellkasi bedörzsölő krémet kaptunk, eukaliptusz olaj tartalma és illata van és segít megnyitni az orrjáratokat. Éjszakára, lefekvés előtt szoktam a mellkasára meg a pizsijére kicsit kenni. Bevált.
2009. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!