Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja a babámnak?

Lesz valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés

9,5 hónapos kisfiúnknak anyukám adott cseresznyét kimagozva héjjastúl.:(

Most aggódom, hogy lehet nagyon megfogja szenveszteni a pociját.Feltudja dolgozni könnyen a gyümölcs héját a bébi pocak?


2009. jún. 15. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát lehet...de más baja nem lesz.Ha megússza,akkor se adj még neki cseri egy ideig.
2009. jún. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hasa valószinűleg fájni fog:(

Én még a 21 hónaposomnak is csak néhány szemet adtam, és attól is kínlódott:(

2009. jún. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták az első gyümölcs amit lehet adni a meggyel együtt.Az én kisfiam 1éves ő eszi neki semmi baja tőle!
2009. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Cseresznyét már egy ideje kap(naponta egy kimagozott, lehéjazottat) úgy nem volt semmi gond a pocakjával. Viszont még úgy nem kapott, hogy a héja is rajta van.

2009. jún. 15. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár az én kisfiam 11 hónapos, és a múlt héten egy elég emberes adagot bevágott. Jöttek a bélgázok ezerrel de nem fájt a hasa:) Szerintem nem lesz baja:)
2009. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!