Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 honapos es tobb...

Kisfiam 5 honapos es tobb mint 10 kg. Nem sok ez egy picit? Lehet hogy tul etettem?

Figyelt kérdés
De mondjuk nagy fiu is 72 cm.es hat elegge kis formas de nem mondhato kifejezetten daginak. Koszonom elore is a valaszokat!
2009. jún. 14. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tényleg sok,de tudni kéne azt is hogy mennyivel született. Mert ha 4kiló felett akkor simán belefér havi egy kiló hízás,igaz lassan jó lenne lejjebb venni de gyanítom ha éhes,nem fogsz neki nemet mondani :)

Vezesd be lassan a gyümölcsöket.

2009. jún. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad mivel eteted. Ha anyatejjel, akkor azzal nem lehet túl etetni. Tényleg sok egy kicsit ez a súly. Az én fiam 6 hónapos 73 cm és 6700 gramm, de ő vékonyabb az átlagnál. Ha tápszert adsz neki, akkor itt az idő bevezetni a gyümölcsöket, főzelékeket.
2009. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 évesen volt 10kg és nem volt vékony
2009. jún. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez rengeteg. Az én lányom 14 hónaposan 9 Kg és nem sovány. Nem tudom mennyivel születetett és hogy anyatejcsis e vagy kap esetleg pótlást is, de én mindenképpen megnézetném a gyerekovossal és egy vérképet nézetnék is vele. Amúgy pedig ha beindul majd leadja a mozgástól elvileg, viszont lehet hogy a túlsúly miatt később fog csinálni dolgokat. Azért ne aggódj de jobb megbizonyosodni mindenről. Sok boldogságot.
2009. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát hosszú babád van,de szerintem a 10 kg az sok.

Gondolom,hogy tápin kívül adsz neki mást is??

A lányom 16 hónapos de 9,5 kg,nem vékony ,nem is duci,igaz ö 78 cm.

2009. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jo reggelt! Mar nem anyatejes mivel a 4 honap utan elfogyott a tejem.Viszont azota a tapszer mellett kap mar majdnem mindent enni mivel igenyli.3230 g szuletett emellett 1 honappal hamarabb a 36. Hetre.orvos mar latta mindig mondja az teny hogy van neki par kilo felesleg de viszont egeszseges.mast nem nagyon mondanak.koszonom a valaszokat.egy szep napot mindenkinek!
2009. jún. 15. 08:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hamarosan le fog lassulni a hizasa. Az en fiam is jo sulyban van, ami azert furcsa, mert nem eszik tobbet, mint a kisebb sulyu babak. Es mozgekony is, ot es fel honaposan mar vegig csuszott-porgott a szoban. A titok nyitja nalunk abban van a doki szerint, hogy igencsak jo alvokaja van, ket honapos koratol vegigaludta az ejszakat este fel nyolctor reggel fel hetig es emellett napkozben meg haromszor 1-masfel orat aludt.

En is nagyon aggodtam, hogy mi lesz igy, mert egyreszt a fiam igenyei miatt nem tudtam csokkenteni a kajat (ez nem a fogyokura korszaka szerintem), a hozzataplalashoz meg nem volt eleg erett.

Negy kg-mal szuletett es harom es fel honaposan mar 8,6 kg volt, 72 cm. Azota viszont leallt ez a nagy merteku sulygyarapodas, most het honapos es 10 kg 76 cm.

Nem vekony, szo sincs rola, stabil gyerek, de mar nem olyan kis pufok arcu, mint volt harom honappal ezelott. A doki latta, hogy milyen aktivan mozog es azt mondta, hogy mar most sincs es szerinte nem is lesz gond a sulyaval.

Ugyhogy szerintem nalatok is le fog lassulni. Mennyire mozgekony a babad? Nem kell meg masznia persze, de tornazik-e sokat, erolkodik-e, hogy bizonyos dolgokat elerjen?

Es egyebkent milyen tempoban jutott el a tiz kilohoz? Mondjuk az elmult 1-2 honapban is annyit hizott, mint az elso 1-2 honapban, vagy mar kevesebbet?

2009. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!