Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiam mellbimbójáb...

6 hónapos kisfiam mellbimbójából vér vagy vérszerű váladékcseppek folytak ki. Ezt csak úgy vettük észre, hogy a bodyn reggelre apró vérfoltokat találtunk. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindenképpen megyünk orvoshoz, de vajon mi lehet ez? Valamiféle mellgyulladásra gondoltunk.
2009. jún. 14. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mellgyulladás lehet. Bán igen ritka fiúknál, mégis előfordul. Holnap mindenképp mutassátok meg orvosnak! Jobbulást a kismanónak.
2009. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most keresgéltem a google-ban de nem találtam semmit,szerintem nézesd meg egy dokival,nehogy baj legyen a picivel!Biztos,hogy a melléből jött ki?
2009. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy a melléből jön, mert ha máshonnan jönne, akkor sebe is lenne, azon a környéken pedig nincs másik "kivezetőnyílása". Az a kis cicikéje pedig egy kicsit "hegyelős" Holnap megyek vele gyerekorvoshoz.
2009. jún. 14. 23:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd megirod ide,hogy mi volt,én drukkolok,hogy ne legyen semmi komoly!
2009. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom, hogy mi volt, márcsak azért is, mert én sem találtam a neten sehol még hasonlót sem.
2009. jún. 15. 00:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi volt a dokinál?
2009. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia! Tegnap még csak időpontot kaptunk mára, most fogunk indulni, de annyit mondott a főorvos úr, hogy valószínűleg hormonális okai lesznek. Úgyhogy most még jobban megijedtem.

Majd megírom ide.

Amúgy köszönöm, hogy érdeklődsz, tényleg jól esik.

2009. jún. 16. 07:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia,remélem nem lesz semmi baj,ird meg ha hazaértél!
2009. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én is nagyon várom a választ! Remélem jól van a kisfiad!
2009. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nincs semmi baj. A fődoki azt mondta, hogy mivel beindult nálam a mensi, így a kicsi is több hormont kap anyatejen keresztül, és ettől van. Bár fiúknál ritkább, de előfordul néha-néha. Azt mondta, hogy lányoknál még olyan is lehet, hogy alulról is jöhet hasonló véres akármi. Most, hogy elmúlt a mensim neki is elmúlt ez a vérzés. Ahogy megnyomkodta most a cicikéjét, jött valami folyakéd ki, de ez már nem volt véres, hanem inkább halvány rózsaszinű. Úgyhogy megnyugodtunk. Mellgyulladás abszút nem lehet, mert a cicikéje teljesen olyan mint a másik, még csak nem is piroskás. Köszönöm segítségeteket és az érdeklődéseteket. Bár még most volt az első, hogy itt írjak, de azt hiszem ezek után többször ellátogatok ide.
2009. jún. 16. 10:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!