Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babámnak fog hiányozni az...

A babámnak fog hiányozni az apukája?

Figyelt kérdés

A férjem elutazik üzleti útra 10 napra külföldre. Akkor 5 hónapos lesz a kisfiunk, mennyire fogja megviselni az hogy nem látja, ráadásul nálunk a fürdetés Apa reszortja, én egy kezemen meg tudom számolni hányszor fürdettem.

És amikor hazajön akkor megfogja ismerni?


2009. jún. 14. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fog neki hiányozni,de ha hazajön,megfogja ismerni.10 nap nem olyan hosszú idő.
2009. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
megfogja ismerni, de sztem különösebben nem veszi majd észre h nincs ott...sztem még ennyi idősen inkább arra koncentrálnak aki ott van:)
2009. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még csak az anyukája hiányzik neki. Párom külföldön dolgozk, most éppen 5 hete van távol. Eddig mindig megismerte a lánya aki most 6 hónapos.
2009. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fogja eszrevenni szerintem, hogy nincs veletek az apuka, de megismeri majd, ha ujra latja. Mi sajnos harom hetig voltunk kulon, amikor a babam negy honapos volt (en egy honapos hosszu nyaralasra mentem a szuleimhez, de a ferjem csak egy het szabit kapott, nem tudott vegig ott maradni).

Nem vettem eszre a gyereken, hogy peldaul nyugosebb lenne, vagy keresne, viszont kihangositottam neha a telefont es akkor felismerte apa hangjat, kereste a szemevel.

Viszont harom het utan is megismerte, ossze-vissza csapolt es csapkodott, vigyorgott, amikor meglatta az apjat. :-)

2009. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat?

Sajnos a telefonos kihangosítás nem jöhet szóba, mert olyan messzire utazik, hogy nem fogunk beszélni, csak msn-en. Köszi

2009. jún. 15. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!