Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fog hiányozni a hordozó?

Nem fog hiányozni a hordozó?

Figyelt kérdés
kisfiam 11 hónapos elmúlt,már régóta nem használjuk a hordozót kizárólag a fürdetéskor amig engedem a vízet addig abban van,de már akkor sem szereti,kimászik belőle ugy kell bele kötni....most ugy döntöttem hogy eladjuk,de a férjem elbizonytalanitott,hogy tutira akkor kell majd mikor nem lesz...egy közel 1 évesnek nem lesz már rá szüksége,nem?
2010. jún. 10. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem kell már

millio más dologgal tudjátok helyetesiteni

Nekünk a fürdőben egy mini felfújható fotel van, abban ül, mig vizet eresztek, levetkőztetem, 13 hónapos.

De vehetsz kisszéket, sámlit, ilyesmit, biztos nagyon tetszene neki

2010. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom,kb 6 hónapos kora óta nem használjuk a hordozót,csak itt porosodik:((
2010. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát igen,nekem is útban van(a férjem szerint nincs)és ezért szabadulnék tőle.köszönöm a gyors válaszotokat.
2010. jún. 10. 18:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a kérdésért, de eddig mire használtátok a hordozót?
2010. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
míg pici volt abban szállítottuk,sokáig abban etettem.aztán később mint már írtam is,fürdésnél mig engedtem a vizet ő abban csücsült addig.
2010. jún. 10. 20:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Lassan járni fog a babád, akkor tuti nem fogod tudni lekötözni benne.:-) Ha már áll akkor nyugodtan odaállíthatod a kád mellé, én is így csináltam és csodálta ahogy zubog a víz. 8 hónapos kora óta semmire nem használjuk és nem is hiányzott nekünk.
2010. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 8 hónaposan elcsomagoltam a hordozót, és nem is kellett utána. Amíg engeded a vizet, miért kell bekötni? Miért nem megy/mászik/kúszik veled és nézi mit csinálsz? A vízengedés nem egy veszélyes dolog,hogy addig be kelljen kötni.

Vagy félreértek valamit?

Nem fog hiányozni a hordozó. Ha veszélyes dolgot csinálsz, és nem akarod, hogy ott sertepetéljen, pl sütőt kinyitod vagy hasonló, addig tedd be a kiságyába.

2010. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 éves koráig használtam:)

konkrétan lépcsőházfelmosáshoz, mert rohangált össze vissza és féltem, h leborul a lépcsőkön:)

amúgy add el nyugodtan, mert tényleg 1000 mással tudod helyettesíteni. ez csak az én mániám volt:)

2010. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nyugodtan eladhatod.mi 7hós koráig használtuk csak.most lassan tervezzük a tesót és neki már újat kell venni,az előző már nem szalonképes :)

milyen és mennyiért adod?

2010. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nania márkájú a hordozó.4500 ft.
2010. jún. 12. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!