Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon fog hiányozni, ha...

Nagyon fog hiányozni, ha külön költözünk kisfiamtól?

Figyelt kérdés
Már 7,5 hónapos, eddig velünk aludt. Úgy érzem jobb lenne neki is és nekünk is, ha külön mennénk, de félek, hogy hiányozni fog. Sajnos a mi szobánk másik szinten lenne, mert szinteltolásos a házunk.
2009. febr. 15. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akkor fog kiderülni, ha kipróbáljátok. Nálunk az első 3 hétben bent aludtam a kisfiamnál, utána Apa mellett :)

Igaz, nekünk a gyerekszoba mellett van a hálónk..

Egyébként az az egészségesebb állítólag, ha külön alszotok.

Lehet, hogy a babódnak nem fog tetszeni, akkor fokozatosan kell. Pl első nap elalszik veletek, átviszed az ágyába rá 3 órára. Második nap hamarabb és így tovább. De az is lehet, hogy meg sem fog neki kottyanni a különköltöztetés ;)

Sok sikert! :)

2009. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem hiányozni fog, de nektek is jobb..az én fiam szintén 3 hétig vagy 4 velünk aludt. de a mi lakásunk egyszobás, amíg építkezünk itt lakunk, 2 évig még eltart biztos, és a kiságy mellett van párhuzamosan a mi ágyunk, így énis látom őt, ő is engem:) így nyugodt vagyok, és ő is nyugodtan alszik. ő mondjuk még csak 3 hónapos, nektek bizti nehezebb lesz, de kitartás,,!!
2009. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
7,5 hónapos volt az én kisfiam is, amikor külön szobába tettük. Neki meg se kottyant a "változás", én azért még hetekig füleltem minden éjszaka, furcsa volt, hogy nem hallom a kis szuszogását. Mondjuk mi leköltöztünk a tetőtérből, hogy egymás mellett legyen a szobánk, de egyébként is lejöttük volna (fűtésspórolás). Azt én is nehezebben lépem meg, ha külön szinten lettünk volna.
2009. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 7 hónapos és tegnap ment külön szobába. Mindannyian egész jól viseljük. :) A légzésfigyelő a biztonság kedvéért még működik és vettünk bébiőrzőt, hogy éjjel meghalljuk ha sír.
2009. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!