Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg minden nap kell húsos...

Tényleg minden nap kell húsos ételt kapnia egy 8 hós babának? Én csak heti 3x szoktam, hisz mi sem eszünk minden nap húsos ételeket.

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem kell minden nap azt ennie.én nem adok neki minden nap legalábbis. hol húst, hol sajtot, hol tojást teszek bele neki, vagy éppen egyiket sem, az is előfordul.
2009. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a védőnő azt mondta, egy héten egyszer kapjon húst, és egyszer májat. 7 hós a fiam.
2009. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
8 hónapos az én lánykám is ,nem kap csak 3* húsit 1* mája!
2009. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
En is soknak tartom,de van aki minden nap ad neki.En sem adok.
2009. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Mitől lakna jól és hízna rendesen, ha nem kap rendes ételt? Én napi 2x adok a fiamnak húsos főzeléket, biztos jobb, mint a tápszer, és az éjszakákat is végigalussza.

8 hós kora óta, mert a doki mondta.

Most 11 hós

2009. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted csak a hus a rendes etel es csak attol lehet hizni???????????erdekes
2009. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is azt mondta a doki, hogy minden főzelékébe legyen egy jégkockányi hús, és ezt meg is kapja. Tehát ez ebéd és vacsi is húsos, bármit is adok. Hetente egyszer a hús helyett májat kap.

1 éves, no problem:)

És igen, kell nekik, hisz az ő szervezetük csak így tudja pótolni a hirtelen fellépő vitamin-fehérje és egyéb ásványi anyagok hiányát, megnövekedett igényét, amit a tej, tápszer már nem elégít ki.

2009. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Te tudod,no problem :)
2009. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi védőnői, illetve gyermekorvosi "utasításra" hetente 4x eszünk husit kb, persze van olyan hét, hogy 5x, de olyan is, hogy 3x.

Nem kell ezt ennyire görcsösen csinálni, csak lazán :)

2009. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem a hús a lényeg, hanem a megfelelő fehérjebevitel. Vannak növényi fehérjék is, és az állati eredetű sem feltétlenül hús. Igaza van az egyik válaszolónak, csak lazán!
2009. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!