Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet újra cigizni?

Mikor lehet újra cigizni?

Figyelt kérdés
Mikor megtudtam hogy terhes vagyok,egyböl letettem,de már nagyon várom,hogy elszivhassak egy szálat. Mikor tehetem meg?
2009. jún. 14. 17:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én is akkor tettem le a cigit, amikor megtudtam hogy jön a fiam, sajnos engem is erösen hatalmába kerit a vágy hogy rágyujtsak, de kibiriom még szoptatás alatt! (most 6 hos, és ugytünik még szopizunk is egy darabig ) :-D ami nem baj!


menni fog neked is ügyes vagy!

2009. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyesek félreértettek,nem akarok én visszaszokni,pénzem se lenne rá. Csak néha-néha elszivni egyet,és arra voltam kiváncsi,hogy szoptatás alatt árt-e...azzal nem értek egyet,aki azt mondja ha már gyereket vállatam ne cigizzek,meg hogy egyáltalán ne. Én csak kérdeztem mikor lehet,de az én döntésem,hogy cigizni fogok-e!
2009. jún. 14. 18:31
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

természetesen a te döntésed, hogy dohányzol-e vagy sem. Szoptatás alatt ne tedd, ha lehet, mert mintá már előbb is írták, átmegy a tejbe. Édesanyám egyébként is nagy dohányos volt világéletében: háromszor szokott le (terhességek), és mindháromszor a szoptatás befejezése után visszaszokott. Tizenéves koromban voltam tüdőszűrésen, és az orvos rosszallóan mondta, hogy le kéne szoknom a dohányzásról. Mindezt úgy, hogy soha egyetlen szálat sem szívtam el, és azóta sem. Ezen túlmenően pedig kialakult nálam egy erős füstallergia, pontosan a cigi miatt. Szóval azért gondold meg, hogy tényleg akarsz-e majd cigarettázni, nekem iszonyatos volt, amikor a bagószag percek alatt beivódott mindenembe.

2009. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Amugy ha valaki cigizik mellettem,én is utálom,hogy büdös leszek,a férjem se szereti a cigit,én tényleg csak 1-1 szálra gondoltam...amit szopizás után ugyis elszivok! =)
2009. jún. 14. 18:56
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen a te dontesed.En letettem a cigit terhesseg alatt,es amig szoptattam.Utana visszaszoktam.Talan ettol rossz anya vagyok?Kedves 18:11-es NEM!Azert mert valaki gyereket vallalt,nem kotelezo mindentol megfosztania magat.Azok akik soha eletukbe nem dohanyoztak,azok inkabb ne okoskodjanak.A passziv dohanyzasrol meg annyit,hogy nem ott dohanyzok ahol a babam van,es gondolom ezzel nem csak en vagyok igy.Es itt akkor ki lehetne terni a szmogra a varos csodalatos tszta levegojere...Ezek is vannak olyan karosak mint a dohanyfust.
2009. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

20:38-nak

Sajnos nem elég kimenni az udvarra, ugyanis az apró részecskék és a szag rajtad marad. Azt pedig bizony a baba is beszívhatja. Gyakorlatilag mosdani és ruhát kellene cserélni a dohányzás után, az alapos kézmosás pedig alap. Én pl. azt sem szeretem, ha valaki bagószagú, nemcsak a passzív dohányzással van itt baj. Ami pedig a szmogot illeti: valóban nagyon káros, de ez azért még nem jelenti azt, hogy "úgyis mindegy" alapon akkor cigizzünk is. Szóval attól, hogy a szmog káros, még nem kell tetézni a dolgot. Egyébként én nem tartom rossz anyának a dohányosokat (mint már írtam, édesanyám is dohányzik), de tény, hogy jobb lenne a gyereknek, ha a szülők nem dohányoznának.

2009. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezgetsz ha már eldöntötted????
2009. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj,de nem azt kérdeztem hogy mit gondoltok arról hogy én visszaszokok,hanem hogy mikor lehet leghamarabb. Nem kértem értelmetlen válaszokat! Föleg nem itélkezést,és lenézést!
2009. jún. 15. 12:34
 19/20 anonim ***** válasza:
36%
Meg a hülye előre eldöntött kérdéseket...gondolhattad volna,hogy senki nem támogatja a visszaszokást,nem? Jajj... csak ennyi értelem ne volna a világon.
2009. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ennyi értelem? Ez inkább téged minösit,hogy nem is ismersz és okoskodsz itt! Már ne is haragudj,nem tudom mit képzelsz!! A kérdésem: Mikor!! lehet ujra cigizni. A választ már az elsö is megadta,többet nem kérek kösz! Föleg nem lenézést! Unatkozol,vagy mi van veled? -.-'
2009. jún. 15. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!