Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírva, üvöltve alszik...

Miért sírva, üvöltve alszik csak el a babám?

Figyelt kérdés

5 hónapos múlt a fiam, de minden alvás előtt sír, üvölt, mintha ez a hisztiroham lenne szükséges Neki az elalváshoz.

Amikor ásítozni kezd vagy a szemét dörzsöli, azonnal besötétítek, ugyanazt a halk zenét beteszem Neki - és mégis.

Kb. 2-3 óránként történik az altatás, amikor látom, hogy fáradt. Nem hiszem, hogy túlpörög. Amióta megszületett, ilyen. Még egyetlenegyszer sem történt az, hogy becsukta volna a szemét és alszik.

Ti tapasztaltatok a babátoknál hasonlót? Mi lehet a gond?


2009. jún. 14. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém is hasnlo dolgokat produkált,ö hasfájos volt!nem lehet hogy a tiéd is az?már9hós,néha még elöjön,de nagyjábol már kinöttük...
2009. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2,5 hónapos koráig hasfájós volt, azóta nem tapasztalom azokat a tüneteket, ezért erre nem gondolnék.
2009. jún. 14. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hamarabb letenni aludni. Nekünk ugyan ezt csinálja. Én fél 9-kor kezdtem először fürdetni. Most 6 hónapos és már van, hogy 7-kor alszik. Egyszerűen nem tudom tovább húzni. Felesleges olyan sokáig ,ahogy írtad is, hogy 2-3 óra hosszat altatni. Már szerintem nagyon fáradt addigra. Valahogy ezzel vezetik le a feszültséget. Nekem is üvölt, de mikor bemegyünk a fürdőszobába és meglátja a kádat már vigyorog. Utánna evés, és alvás. Már van, hogy evés közben elalszik. Nekünk ez vált be.
2009. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad megszoptatni ilyenkor?
2009. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen. Melléfekszem és cicizik. Néha sikerül így elaltatni, de ált. nem, mert megnyugszik, újra beszélgetni, forgolódni, kúszni, játszani kezd, majd újra hisztibe csap át. Közben dörzsöli a szemét, ásít, mégsem tud elaludni.

2-3 óra játék után szoktam lefektetni aludni, mert kb. ilyenkorra lesz fáradt - én nem gondolnám, hogy ennyi ébrenlét túl sok lenne. Ez nemcsak az esti fektetésre vonatkozik, hanem egész napra. Amikor lemegyünk sétálni, akkor a babakocsiba is, ha netán elalszik, akkor előtte üvölt egy 15 percet.

2009. jún. 14. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!