Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám miért alszik...

9 hónapos babám miért alszik el üvöltve?

Figyelt kérdés

Eddig rövid nyöszörgés után elaludt az ágyunkban.Pár napja 1/2-1 óra üvöltés után alszik csak el és éjszaka is felkel és 30 percen át sir.

Mitől van ez?


2010. júl. 28. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Foga nem fájhat? Esetleg nem akar még aludni?
2010. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az időtől szerintem. Rengeteg ilyen hozzászólás, és kérdés volt a napokban.

Az én kisfiam is péntek este óta (mióta elkezdődött ez a bolond szeles idő) sírva alszik el, alig lehet elringatni is. Szopizni sem hajlandó ébren, csak félálomban fogadja el. Csupa hiszti, nyűgösködik. 6 hetes kora óta végigalussza az éjszakákat, de péntek óta hajnalonként felsír, és csak egy kis cicizés után tud visszaaludni.

Remélem most már vége lesz ennek a frontos időnek, mert már kezdek én is fáradni a hisztiktől. Kitartás neked is!

Üdv: 3,5 hónapos kisfiú anyukája

2010. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére csak pár napig tartott az elmúlt héten. Volt olyan éjszaka h fél óránként sírt. Okként betudtam, h épp áttört a felső két metsző, vacak idő volt, plussz nyaralásból jöttünk haza (a változások kicsit megviselik a babákat), és a szeparációs félelmet is gyanítom.
2010. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van és tuti, hogy a foga. Plusz az a klassz időjárás. Próbáld a kezedben ringatni és suttogni a fülébe.Nekem ez néha bejön.
2010. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jöhet a foga.

Vagy fáradt.

A kisgyerekek,ha túlpörögnek,akkor "hisztiznek",nem bírnak elaludni.

Próbáld ki,hogy kissé korábban vacsorázzon(lehet a vacsival is gond van,vagy kevés,vagy sok-éjjel ezért kel fel sírva),vacsi után fürdés,utánna már nincs játék,fektesd le,mesélj énekelj neki,bújjatok össze.

2010. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "túlpörgést " arról ismered fel,hogy nem bír leállni,egyhelyben maradni,mindent akar,ha megkapja mégse jó.Ilyenkor szokták mondani,hogy nem értik ez a gyerek sose fáradt?De az!
2010. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet a foga és az idő egyben. Mert nekünk eddig jól aludt a kisfiúnk most meg éjjel tök sokszor felébred és alig akar vissza aludni. Adok neki egy kis tápit vagy vízet meg nyugtatom és alszik. A fogára próbáld ki a gyógynövényes Dologélt. Nekünk ez bevállt, mert ezzel anyiszor kened ahányszor akarod a Dentinoxot pedig csak napi 3-szor szabad használni. És finom krémtúró ize van. Szereti a kisfiam. :-)
2010. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!