Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom egyáltalán nem...

Kislányom egyáltalán nem fogadja el a cumit,3 hónapos. Más is van így?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,az enyém sem fogadta el, nem kellett neki.Már 21 hós.

Ne erőltesd,legalább nem kell leszoktatni:)

2009. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igen,nálunk is 3 hónapos volt kisfiam,amikor hirtelen,egyik napról a másikra nem fogadta el!Kicsit furcsálltam,mert eleinte nagyon megnyugtatta a cumizás.

Arra gondoltam,hogy lehetséges,hogy a fogínyét bántja és emiatt nem kell már neki.Azóta sem cuclizik,inkább már nézegeti és játszik vele :)

2009. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Enyém sem fogadta el,de nem is baj,nem kell utólag leszoktatnom róla.

Szerintem nem is kell feltétlenül cumizniuk,de amelyik babát csak az nyugtatja meg,attól én nem sajnálom.

2009. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hónapos kora óta nem fogadja el, most 4 hónapos és kb 2 hete rátalált a hüvelykujjára, próbáltam vissza a cumit de kiköpi.
2009. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 és fél hónapos, és sosem fogadta el. Az ujját sem szopja, nap közben viszont mindkét keze folyamatosan a szájában van. De az valószínűleg a foga miatt. Rászoktatni semmiképp nem kell, de amelyik meg szívja, az had csinálja!
2009. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!