Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A karfioltol uborkától paradic...

A karfioltol uborkától paradicsomtól ha eszek akkor lesz valami a babómmal? Puffadás vagy has fájás?

Figyelt kérdés
Elég has fájósak vagyunk mindig nyöszörög és sír ez ellen valami ötlet,hogy ne nagyon fájjon pocakja?És nem is eszek olyan ételeket amik has fájást okoznának neki!
2009. jún. 14. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Meg kell próbálnod! Az kislányomnak sem a nagykönyvben megírt dolgoktól fáj a hasa. Savanyú káposztát ehettem kelkáposztát nem. A tejszaporító teától is fájt a hasa, de karfiolt például bírta. Szépen lassan próbálgasd!
2009. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A védőnőnk tanácsára már szinte mindent ettem és figyeltem, hogy van-e pocakfájás. Nálunk a karfiol okozott problémát, ezért azt azóta kerülöm. Paradicsomot és uborkát tudok enni, még a kovászos uborkát is:-)
2009. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Szia!Nem tudom,hogy hallottál-e róla,de a K betűs zöldségeket kerülni kell,mert nem csak nálad de a babádnál is hasfuppadást okozhat.Illetve a hüvelyeseket is,ezek is bánthatják a kis pociját,főleg hogy hasfájós is a babád.

Vannak a hasfájós babáknak készült szerek,amik segíthetnek.Én csak hallomásból ismerem ezeket, (kisfiam nem volt hasfájós szerencsére) ezért inkább próbálj a neten keresgélni,vagy más anyukáktól érdeklődni róluk.

2009. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk nem volt semmi baj. én a védőnőm tanácsára mindennel kísérleteztem, de a kisfiamat nem zavarta. Mondjuk ő nem volt hasfájós, nálatok valószínűleg jobban oda kell figyelni.
2009. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, aki lepontozta a válaszomat, ezek után mellőzöm a "haszontalan" tanácsokat. Ez volt a kedvenc fórumom...
2009. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!