Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A paradicsomtól lehetett...

A paradicsomtól lehetett ilyen szörnyű éjszakánk? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 6hónapos múlt, tegnap adtam neki paradicsomot (bébiétel) először. Csak 3kanállal adtam neki. Napközben semmi baj nem volt, csak este hisztizet egy kicsit. Éjszaka pedig félóránként vagy óránként kelt. Most beszéltem a védőnővel azt mondta h lehet h a paradicsom gyomorégés okozott nála és fájt a pici hasa. A történethez az is hozzátartozik h jelenleg 6 foga van kint és 2 nagyon közel. Az tény h a foga miatt elég gyakran kelt eddig is, de ez azért már sok!!! Szerintetek a paradicsom volt??? Járt más is így????
2011. jan. 14. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a paradicsom sok babát (de még felnőttet is!) meggyötör. Az én kislányom nem aludt tőle rosszabbul, viszont annyira kicsípte a popsiját (tűzvörös volt és "lángolt2 neki, pedig nem volt 5 percig se rajta a kakis pelus...), hogy legközelebb csak 1 évesen mertem neki adni... akkor már nem bántotta.
2011. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én viszont nem hiszem, hogy az lett volna a bűnös. És hogy miért? Nem tudom elképzelni, hogy adod napközben, semmit nem okoz, majd éjszakára csinál gyomorsavat? Amikor már rég megemésztette, és gondolom volt még vagy két étkezés a paradicsomos után?

Szóval én elképzelhetetlennek tartom. Max. 4 óra szükséges egy étel megemésztésére, nem hosszú-hosszú órák.

2011. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, milyen a kicsi emésztése... Különben az enyémnél csak másnap lett vörös a popó... Ja! Védőnő és a gyerekorvos is megerősítette az én "diagnózisomat"... Nem légből kapott, amit írtam... sok ember nem bírja a paradicsomot.

Persze, nem állítom, hogy csakis a paradicsom okolható, de lehetséges...

2011. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze a popót másnapra csípi ki, mivel kábé másnapra megy végig az emésztésen a paradicsom. De a GYOMORBAN nincs fél napon keresztül. Remélem, értitek, mit akarok ezzel mondani.
2011. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!