Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Poci fajas! Mit tegyek?

Poci fajas! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon hasfajos a babam meg csak ket hetes van esetleg olyan tea vagy szelhajto vagy barmi amit ilyen picuri babanak is lehet mar adni?
2011. ápr. 18. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Első körben próbáld meg tornáztatni és masszírozni, figyelj rá, hogy mindig rendesen böfizzen/pukizzon, és evés után tegyél a pocakjára langyos magpárnát (dm-ben kapható) nekünk az mindig bevált.

Többiek biztos mondják majd a kamilla teát, infacolt, Gripe Watert, de én előbb fizikailag próbálnék segíteni.

2011. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gripe watert nem adhatsz 1 hónapos kor alatt. Mi most töltöttük nemrég, és most próbálkozom majd vele... eddig nekünk az infacol nem használt, sem a tea. De jobb a helyzet, mint két hetesen volt. Akkor segített neki, ha a lábikóit ahogy felhúzta, én toltam finoman, köröztem vele. Érdemes megnézni Harvey Karp videóját, hogyan nyugtassuk meg a síró babát. Ettől a hasfájás ugyan nem múlt el, de legalább nem sírt órákat. Nekünk megváltás volt az is.
2011. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
infacol,édeskömény tea,és persze körkörösen tornáztasd a kis lábait a hasa felé
2011. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!