Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagy baj? 2hetes...

Szerintetek nagy baj? 2hetes kislányom nem óhajt büfizni, szopizni renedesen szopizik, nagyokat nyel és mégsem jön a büfi. Poci nem fáj.

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy baj-e,de az en kislanyom sem bufizett szinte soha. Ma mar 6 eves nagylany. Bezzeg az occse ... neha akkorakat, mint egy felnott.
2011. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, összefügg-e a két dolog, de nálunk is volt olyan időszak, amikor nem büfizett, aztán később refluxos lett. ha visszamehetnék az időben, akkor régen is hosszan büfizetetném, és nem nyugodnék meg abban, hogy nem büfizik.
2011. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyan, mennyi ideig büfizteted? Még sosem sikerült büfiznie?
2011. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem jó. nem akarlak beparáztatni ezért nem írom le legeslegrosszabb esetben mit okozhat.

babám se akart büfizni, már teljesen kiborultam, mikor rájöttünk, hogy nála mi a megoldás.

felvettem a vállamra, egészen föntre, hogy kicsit nyomjam a vállammal a pociját és sétálgattam, majd minden 4. lépésnél guggoltam kicsit, közben ütögettem a hátát.

így 20 percen belül volt büfi :)


sok anyukától hallottam, hogy nem büfizik a babája, lehet az is normális, én azért féltem, hogy éjjel jönne mikor alszom :S

2011. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is anyatejes volt és nem büfizett, majd csak ovis korára...Persze akkorra már nem én büfiztettem.

Szerintem egyszerűen vannak olyan gyerekek, akik nem nyelnek le levegőt és nem eszik túl magukat.

Én nem aggódtam és a kisfiam ebből a szempontból teljesen egészséges, nem refluxos és nem kapott bélcsavarodást sem..

2011. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj a poci,akkor nem baj.Az én babám is ritkán büfizik,ezen kívül legtöbbször cicin alszik el,akkor meg pláne nem piszkálom ilyesmivel.
2011. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!